Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Megatek Albania

Megatek S.A is the biggest Do-IT-Yourself wholesale and retail store in Albania. Megatek S.A is part of Teqja Group International, a group of privately owned and anonymous Companies with long experience in the Albanian and regional market offering a vast range of products and services, ranging from mail & logistics to production of industrial materials. The group consists of the following companies: * “Teqja international...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • KM i 7 Autostrada Tirane - Durres
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 4 23 88 / 315
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 07-03-2020 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-03-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

HISTORIKUMEGATEK, hipermarketi me i madh i tipit "Do It Yourself" ne Shqiperi. i cili ofron shitje me shumice dhe pakice, po kërkon te punesoje:
Specialiste te Ankesave

Qellimi i Pozicionit
Monitorimi i mbarvajtjes te procesit te ankesave/mosmarrveshjeve/kerkesat te raportuara nga klientet, asistimi dhe mbikeqyrja end-to-end i procesit per zgjidhjen e tyre duke u dhene klienteve nje experience te shkelqyer ne kompani.

Detyrat

Detyrat dhe Pergjegjesite:

Investigon ankesen duke degjuar me vemendje raportimin e klientit duke u bazuar ne pershkrimin dhe dokumentacionin e lene Bashkevepron me departamentet e perfshira ose pale te treta per zgjidhjen e ankeses brenda KPIs te vendosura. Ndjek ankesen permes sistemit dhe kontakteve te drejtperdrejta me palet e perfshira deri ne mbylljen perfundimtare te saj. Raporton ne baze javore e mujore trendin e ankesave, tipologjine dhe detaje. Eshte pergjegjes per respektimin e KPIs. Eshte pergjegjes qe te gjithe personat e perfshire ne procesin e ngritjes se ankeses te bejne kategorizimin e duhur. Ndjek ne menyre efikase procesin e porosise me transport me telefon dhe siguron nje feedback nga sherbimi perkates.

Kualifikimet

Kualifikimet dhe Aftësitë e Kërkuara:
Edukimi: Te kete perfusnuar studimet e lartaEksperiencë pune:Preferohen eksperiencat e ngjashme te punes.Aftësite:

Te jete i gatshem dhe i afte te punoje ne grup. Te pelqeje punen me njerezit. Te jete i dobishem dhe i sjellshem. Te paturit e nje paraqitje te denje eshte kerkese. Njohuri te mira te produkteve.

Shënime


Procedura e Aplikimit:
Per te aplikuar per kete pozicion, ju lutemi dorezoni CV te detajuar tek Divizioni i Burimeve Njerezore nepermjet njeres nga menyrat si ne vijim:
1. Me e-mail: [email protected]
2. Duke derguar me poste ne adresen e meposhtme:
MEGATEK S.A
Divizioni i Burimeve Njerezore
Autostrada Tirane-Durres km 7.
Tirana, AlbaniaDërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".