Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Innovaway Albania shpk

Innovaway Albania shpk eshte nje kompani me seli ne Tirane. Ajo eshte pjese e kompanise italiane Innovaway spa aktive ne sektorin e sherbimeve ICT e TLC .

Innovaway Albania shpk merret me:

 • Projektim dhe ofrim sherbimesh telefonike dhe telematike inbound dhe outbound nepermjet qendrave te kontaktit, te tilla si per shembull, menaxhim i numrave jeshil-falas, informacion tregtar, ndihma ndaj kiientit, h...

  INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. Jordan Misja, Pallatet Gener 2, Objekti D kt 1, ap. 1, Tirane
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
  Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 06-03-2020 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-03-2020
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
10

Përshkrimi

Innovaway Albania Sh.p.k. po kërkon figurat që do të përfshihen në Software Factory në rolin e Java Developer me aftësi Angular dhe Boot Spring me një përvojë minimale prej 3 vjetësh.

Detyrat

Kërkohen aftësitë teknike të mëposhtme: 

 • Njohuri të mira në Java Njohuri të mira për të paktën te dy framework (Spring-cloud, Spring-boot, Spring-security, Spring data JPA, jbpm, ZUUL).
 • Njohuri të mira të arkitekturës së microservizi (REST 3.0).
 • Njohuri të mira në SQL.
 • Njohuri e shkëlqyeshme e gjuhës angleze.
 • Kandidati duhet të ketë përvojë dhe aftësi në DevOps dhe, veçanërisht, në arkitekturën e mëposhtme CI / CD:
  - JENKINS - Sonarqube - Artifactory - GITLab - JIRA dhe në tools te mëposhtme:    
  - SWAGGER - GRADLE - MAVEN - SPRING FEIGN.
 • Përvoja e studimit.
 • Kandidati ideal është të paktën i diplomuar në lëndë teknike / shkencore dhe ka pasur mundësinë për të fituar përvojë të mëparshme në aktivitetet e raportuara.  

Soft skills  
Kandidati ideal duhet të ketë:  

 • Aftësia për të punuar në ekip.
 • Aftësi komunikimi angazhimi dhe motivimi.  
 • Disponueshmëria: e shpejtë.    

Te interesuarit jane te lutur te dergojne CV.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Shenim: Te interesuarit jane te lutur te dergojne CV ne adresen email: [email protected]
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".