Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
EXIMOIL SH.A

Eximoil Sha ka per objekt-veprimtari tregetimin e te gjithe vajrave lubrifikant per automjete dhe industrine e rende.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 20-02-2020 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-02-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

EXIMOIL SH.A ka per objekt-veprimtari tregetimin e te gjithe vajrave lubrifikant per automjete dhe industrine e rende.

Ofrojme vend pune per: Menaxher shitje (M)

Adresa: Qender Komuna Kashar, Tirane, Albania

Detyrat

 • Prezanton dhe promovon produktet dhe sherbimet e kompanise tek klientet potencial.
 • Mban marredhenie duke i kontaktuar vazhdimisht klientet ekzistues te portofolit.
 • Pergjigjet kerkesave specifike te klienteve.
 • Pergjegjes per mirembajtjen dhe update-in e klienteve biznes.
 • Menaxhon dokumentacionin dhe kontratat me klientet.

Kualifikimet

Kriteret:

 • Diplomë në Administrim Biznesi ose Marketing;
 • Eksperiencë e mëparshme në fushen përkatese përbejnë avantazh;
 • Aftësi shumë të mira komunikimi, ndërtimi i marrëdhënieve të sukseshme me klientët;
 • Aftësi shumë të mira kreativiteti dhe prezantimi; I dedikuar, pozitiv dhe punëtor;
 • Të jetë fleksibël dhe bashkëpunues;
 • Mosha e preferuar 25-45 vjec.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kushtet e punes dhe paga: Mese te kenaqshme.

Kandidatet e interesuar jane te mirepritur te dergojne CV-ne e tyre ne adresen e e-mail ose te kontaktojne ne numrin e tel  si me poshte:

Cel: +355 67 60 54 338 
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".