Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
EMSH DISTRIBUTION

EMSH Distribution është një emër që vjen si produkt i EMSH. Në bazë të eksperiencës 28 vjecare të kompanisë mëmë, kjo kompani vjen tek klientët e saj duke sjellë distribucionin e dyerve, bravave, kangjellave, kasafortave dhe impianteve & sistemeve të lyerjes.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 20-02-2020 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-02-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

EMSH Distribution shpk kerkon te punesoje me kohe te plote Agjent / Specialist Marketingu.

Detyrat

- Te kete aftesi te mira komunikimi, qasje pozitive dhe etike te larte profesionale;
- Te kete aftesi te punoje ne grup;
- Te zbatoje strategjite e miratuara te marketingut me qellim rritjen e vizibilitetit te markes dhe shitjeve;
- Te kryeje studime dhe analiza tregu;
- Te manaxhoje website / rrjete sociale te kompanise;
- Te pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fushatave marketing;
- Te komunikoje dhe mirembaje marredheniet me pale te treta;
- Te tjera sipas nevojes ne lidhje me pozicionin.

Kualifikimet

- Te kete diploma universitare ne Marketing / Administrim biznesi apo profile te ngjashme;
- Te kete njohuri te mira ne gjuhen angleze / italiane.

Aplikanti duhet te dergoje CV te shoqeruar me fotografi.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".