Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ep & partners consultancy shpk

ep & partners consultancy është një bashkëpunim Shqipëtar dhe Hollandez, i cili sjell praktikat më të mira Hollandeze në trajtimin e burimeve njerëzore, trajnimeve dhe të menaxhimit financiar, praktika të provuara më parë si më të sukseshmet nga kompanitë më të mëdha në botë, të cilat operojnë në shumë tregje.

Këto praktika kanë rezultuar shumë të suksesshme në vendet në zhvillim, sidomos në Rusi dhe ish Republikat...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Zona e Liqenit Artificial Capital Shopping Center Pallati "Syri i Liqenit", Kati 2, Apt 9, Tirane.
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 067 202 35 31
 • Mobile: 067 202 35 31
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 20-02-2020 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier elektrik
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-02-2020
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
55

Përshkrimi

EPPC Albania kërkon një Category Manager për klientin e saj, i cili operon prej 25 vitesh në vend, në sektorin e tregëtisë së materialeve elektrike, pajisjeve elektronike dhe telekomunikacionit.

Detyrat

 • Planifikon blerjen e produkteve në përputhje me kërkesat duke garantuar vazhdueshmërinë e inventarit;
 • Bën porositë e duhura në mënyrë që të plotësojë nevojat e produkteve sipas kërkesave të klientëve.
 • Mban dhe konsolidon marrëdhëniet me furnitorët për të arritur cmime konkuruese në blerje dhe terma më të mirë komercial;
 • Bën kërkime të vazhdueshme për furnitorë të rinj që plotësojnë nevojat e biznesit;
 • Harton strategji afatgjata për zhvillimin e kategorisë që mbulon;
 • Harton strategji për eleminimin e stokut të vjetër (të pashitshëm);
 • Analizon raportet e brendshme për të përcaktuar trendet e industrisë dhe sjelljen e konsumatorit;
 • Bashkëpunon ngushtë me dep. e shitjes për të përcaktuar cmime konkuruese dhe aktivitete promocionale.

Kualifikimet

 • Diplomë universitare, preferohet Inxhinieri Elektrike;
 • Eksperiencë pune e mëparshme në shitjet me shumicë dhe/ose pakicë.
 • Njohuri të mira të gjuhës Angleze;
 • Të njohë mirë Microsoft Office;
 • Aftësi të shkëlqyera komunikimi dhe negocimi;
 • Të dijë të marrë vendime dhe të ketë etikë të lartë profesionale.

Shënime


Për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutem dërgoni aplikimin tuaj duke ndjekur linkun: https://aplikim.eppc.al
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".