Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ep & partners consultancy shpk

ep & partners consultancy është një bashkëpunim Shqipëtar dhe Hollandez, i cili sjell praktikat më të mira Hollandeze në trajtimin e burimeve njerëzore, trajnimeve dhe të menaxhimit financiar, praktika të provuara më parë si më të sukseshmet nga kompanitë më të mëdha në botë, të cilat operojnë në shumë tregje.

Këto praktika kanë rezultuar shumë të suksesshme në vendet në zhvillim, sidomos në Rusi dhe ish Republikat...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Zona e Liqenit Artificial Capital Shopping Center Pallati "Syri i Liqenit", Kati 2, Apt 9, Tirane.
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 067 202 35 31
 • Mobile: 067 202 35 31
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 19-02-2020 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
19-02-2020
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
40

Përshkrimi

EPPC Albania kërkon një Përfaqësues Shitjesh  nga Zyra për klientin e saj, i cili operon prej 25 vitesh në vend në sektorin e tregëtisë së materialeve elektrike, pajisjeve elektronike dhe telekomunikacionit.

Detyrat

 • Informon dhe prezanton tek klientët produktet dhe shërbimet që ofron kompania;
 • Dërgon ofertat tek klientët sipas porosive përkatëse;
 • Ofron një shërbim të shkëlqyer ndaj klientëve, duke u siguruar në përbushjen e të gjitha nevojave të tyre;
 • Bashkëpunon me sektorë të tjerë brenda kompanisë për të mundësuar ekzekutimin me sukses të shitjeve bazuar në rregulloret dhe politikat e kompanisë;
 • Ndjek dhe adreson në sektorët përkatës, ankesat e klientëve.

Kualifikimet

 • Diplomë universitare, preferohet Inxhinieri Elektrike;
 • Eksperiencë pune e mëparshme në shitje ose shërbim klienti, (eksperienca në fushën e materialeve elektrike përbën avantazh);
 • Të zoterojë mirë gjuhën Angleze.
 • Të njohë mirë Microsoft Office;
 • Aftësi të shkëlqyera komunikimi dhe shitjeje;
 • Paraqitje profesionale dhe të jetë i/e orientuar drejt shërbimit të klientit;
 • Të jetë i përgjegjshëm dhe të punojë nën presion.

Shënime


Për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutem dërgoni aplikimin tuaj duke ndjekur linkun e mëposhtëm: aplikim.eppc.al  

Ju do të kontaktoheni vetëm në qoftë se CV-ja juaj dhe dokumentet shoqëruese do të kualifikohen.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".