Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
AUTO 1 Albania

AUTO1.com is Europe’s leading online marketplace with its own certified and diversified inventory. As an brand-independent automotive wholesaler dealer, Auto1.com is aimed exclusively at the used car trade and is therefore a service “designed by dealers for dealers”. With just a few clicks, premium partners are able to buy certified and well documented used cars from all over Europe at competitive prices directly from AUTO1.com...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Njesia Bashkiake Nr.5, Rruga Abdyl Frasheri, Qendra e Biznesit Hekla, P.31
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 17-02-2020 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
17-02-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Auto1.com, një kompani multinacionale gjermane e specializuar në blerjen dhe shitjen e makinave të përdorura, kerkon për degen e saj në Tiranë:

Koordinator shitjesh B2B per tregun e Shqiperise dhe Kosoves:

Detyrat

Figura që ne po kërkojmë do të ketë si detyrë:

 1. Te krijoje dhe menaxhoje nje portofol klientesh personal B2B (shitje dhe kontakte nepermjet telefonit, email etj);
 2. Te monitoroje KPI te performances per ekipin e shitjeve;
 3. Te koordinoje dhe monitoroje veprimtarite e brendshme te ekipit;
 4. Te prodhoje dhe menaxhoje raportet ne mbeshtetje te departamentit te shitjeve;

Kualifikimet

Kerkohet:

 1. Eksperience e meparshme ne sektorin e shitjeve, teleselling;
 2. Eksperience e meparshme si koordinator shitjesh;
 3. Profesionalizem dhe aftësi për të bashkëvepruar dhe negociuar me klientët e biznesit;
 4. Qëndrueshmëri në arritjen e objektivave;
 5. Motivim i brendshëm, pasion për shitjen dhe makinat;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Auto1 Albania ofron një mundësi reale për rritje profesionale dhe ekonomike.

Rroga bazë mujore: 650 Euro neto + bonuse mujore motivuese në bazë të performancës individuale dhe asaj ne grup.

Jeni te lutur te dergoni CV me adresen tone email. 

Nr kontakti:
+ 355 697097481
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".