Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Hari Lena Group

Hari Lena Group is a group of companies which offers a huge variety of products such as beverages, food, snacks, cars, detergents and many others not only to Albanian market but also others.

I has first started in 1991 as a distribution company and then has gradually expanded into several fields such as manufacturing or the automotive industry.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Autostrada Tirane - Durres, Km.2 Mezez
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +35587524465
 • Mobile: +355692067020
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 17-02-2020 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim shitjeve
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
17-02-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Hari Lena GROUP ka nje eksperiencë 20 vjeçare në distribuimin e produkteve te ndryshme ushqimore dhe industriale duke permendur produktet lider te saj, Ujin Trebeshina dhe Kripa NIKY, Marina e Rosa. Kompania kerkon te punesoje: Menaxher/e Shitjesh dhe Marketingu

Funksioni baze i pozicionit eshte te ndihmoje ne planifikimin dhe zhvillimin e strategjive te shitjes dhe marketingut, manaxhimin e marrdhenieve me klientin, si dhe bashkepunimin me strukturat e tjera te kompanise per realizimin e shitjeve.

Detyrat

Detyrat dhe Pergjegjesite kryesore:

 • Hartimin dhe implementimin e strategjise se pergjithshme te marketingut dhe shitjeve ne perputhje me objektivat e biznesit.
 • Pergatit analiza te tregut, konkurrences, cmimeve, kenaqesise se klientit, elementeve marketing dhe ia prezanton Drejtuesve.
 • Mirembajta dhe zhvillimi i shitjeve per klientet ekzistues si dhe gjenerimin e klienteve te rinj.
 • Hartimin dhe monitorimin e planeve mujore dhe vjetore te shitjes dhe marketingut.
 • Pergatitja e raporteve te perditesuara te shitjes dhe prezantimin e tyre tek Drejtuesit.
 • Menaxhimin e rrjeteve sociale te kompanise dhe organizimin e aktiviteteve te ndryshme promovuese.
 • Pergjegjes per rishikimin e permbatjes se website te kompanise dhe sigurohet qe te gjitha informacionet te jene te azhornuara
 • Pergatit dhe propozon politiken e cmimeve ne perputhje me zhvillimet e tregut dhe kerkesat e kompanise.
 • Perfshihet ne procesin e rekrutimit, trajnimit te stafit te shitjes.
 • Detyra te tjera qe lidhen me Pozicionin

Kualifikimet

Kualifikimet dhe Aftesite:

 • Diplome ne Marketing ose Administrim Biznes.
 • Eksperience mbi 5 vjet ne fushen e manaxhimit te shitjeve dhe marketingut.
 • Aftesi shume te mira komunikimi ne te shkruar dhe te folur ne menyre profesionale.
 • Aftesi shume te mira negociuese dhe analizuese.
 • Njohuri te mira te Paketes Office dhe gjuhes angleze.
 • Te zoteroje leje drejtimi.
 • Te jete korrekt dhe i pergjegjshem.

*Kandidatët qe plotesojne te gjitha kriteret e mesiperme, i ftojme  të dërgojnë CV me fotografi dhe dokumente te tjera shtese ne adresen e e-mailit si meposhte duke shenuar tek subjekt "Menaxher/e Shitjesh dhe Marketingu".

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".