Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Teoren Sh.p.k

Teoren shpk është konsoliduar si kompani në 5 janar 2005,sot është një ndër kompanitë më me reputacion në industrinë ku operon. Me mbi 160 punonjës, 6 Showroome të shtrira midis Tiranës dhe Durrsit, me një sipërfaqe totale prej 7.900 m2 , 46 marka ekskluzive dhe mbi 490.000 familje që na kanë besuar dhe besojnë në produktet dhe shërbimet tona. Distribucioni Teoren i dedikuar për B2B mbulon në shpërndarjen 100% të territorit shqipta...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Durres - Tirane, km 15 , Durres.
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 00355 (0) 57 25 06 06
  • Mobile: 00355 (0) 67 40 40 500
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 11-02-2020 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-02-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Teoren shpk eshte konsoliduar si kompani ne 5 janar 2005, e shtrire ne tregun shqiptar dhe ate europian, sot eshte nje nder kompanite me me reputacion ne industrine ku operon. Me mbi 160 punonjes, 6 Showroome me nje siperfaqe totale prej 7.900 m2, te shtrira ne Tirane dhe Durres, 46 marka ekskluzive, 1.600 rishites ne te gjithe Shqiperine dhe mbi 490.000 familje qe na kane besuar dhe besojne ne produktet dhe sherbimet tona. Nese jeni energjike/e dhe te apasionuar pas te bukures dhe novacionit, te qenit pjese e Teoren eshte vendi i duhur per ju.

Pozicioni: Hidraulik
Departmenti: Logjistik
Aplikime: 2
Vendodhja: Tirane 

Qellimi i Pozicionit: Hidraulik ne departamentin logjistik rreth moshes 19-40 vjec duke  ofruar zgjidhjen me te pershtatshme per kerkesat dhe nevojat  e shprehura nga cdo klient, nepermjet nje sherbimi te standartizuar.

Detyrat

•Te komunikoje dhe sherbeje cdo klienti sipas standarteve te orjetuara nga kompania.
•Pergjegjesia per mirembajtjen, organizimin dhe riparim e produkteve ne nje kohe sa me te shpejte per ti dhene zgjidhje klientit.
•Ndjekja dhe zbatimi i udhezimeve te dhena nga drejtuesi i departamentit teknik.
•Mirembajtje e veglave te punes dhe aseteve nen pergjesine e tij.
•Paraqitje etike dhe profesionale tek klienti.

Kualifikimet

•Eksperiencat: Kandidatet duhet te kenë 5 vjet eksperiencë në pozicionin hidraulik.
•Edukimi: Diplome e Shkolles se Mesme ose Diplome e Shkolles profesionale (Diploma Universitare perben avantazh).
• Njohuri të mira teknike hidraulike dhe njohje te teknologjive te reja.
•I afte per te punuar ne grup dhe nen presion.
•Te pelqeje punen me marredhenien me klientin dhe te jete Energjik.
•Leje drejtimi clasi B eshte e domosdoshme.

Kushtet e punes: Teoren Shpk ofron nje pakete benefitesh terheqese, duke perfshire nje page te drejte te bazuar ne merita dhe vleresimin e performances (Key Performance Indicator KPI). 
Afati i dorëzimit per Kandidatet: 25.01.2020

 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".