Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Elektro Servis

Elektro – Servis shpk eshte pjese e Balfin Group e specializuar ne riparimin e pajisjeve elektro-shtepiake & elektronike.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 31-01-2020 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
31-01-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Balfin Group është një ndër grupet private investuese më të mëdha në Shqipëri dhe rajon, i pranishëm me aktivitete për zhvillimin e pasurive të paluajtshme, shitjet me pakicë, ofrimin e shërbimeve dhe manaxhimin e hapësirave tregtare apo industriale, industria minerare, financime dhe programe besimi për konsumatorët.
Elektro-Servis shpk është një kompani e specializuar në riparimin e pajisjeve elektronike dhe elektro-shtëpiake. E themeluar prej vitit 2008 Elektro-Servis është servisi më i madh në Shqipëri dhe vendet fqinje, me të drejtat ekskluzive për market më në zë ne botë si: Samsung, LG, Sonny, Philips, Beko,Bosch etj. Departamenti I Kujdesit ndaj klientit është i specializuar për të dhënë mbështetje për disa kompani të grupit. Kujdesi ndaj klientit është procesi qe  kujdeset ndaj klientit për të siguruar kënaqësinë maksimale te tyre dhe ndërveprimin me një biznes dhe markën, mallrat dhe shërbimet e tij.
Pozicioni: Analist te dhenash per Kujdesin ndaj Klientit
Departamenti: Departamenti i Kujdesit ndaj Klientit
Raporton: Koordinatori  i Kujdesit ndaj Klientit                
Vendndodhja: Tiranë    
Përmbledhja e Pozicionit: Ky pozicion ka për detyrë të grumbulloje informacionin nga disa burime dhe exporton raporte qe jane te dobishme per te marre vendime me rendesi biznesi. Paraqet gjetjet, perkthen te dhenat ne nje dokument te kuptueshem.

Detyrat

- Pozicioni siguron saktësinë e të dhënave bazuar në skemën e besnikërisë dhe duhet të sigurohet që te jenë vigjilentë në analizën e tyre për të ardhur për të korrigjuar përfundimet.
- Kujdeset për kontrollimin e procesit të hedhjes së të dhënave dhe korigjimin e të dhënave.
- Kontrollon rregullisht stokun e materialeve të programit të besnikërisë dhe kujdeset për procesin e logjistikës së tyre.
- Punon me ekipin e menaxhimit për të krijuar një listë prioritare të nevojave për secilin segment biznesi.
- Zhvillimi dhe zbatimi i analizave të të dhënave, sistemeve të mbledhjes së të dhënave dhe strategjive të tjera që optimizojnë efikasitetin dhe cilësinë statistikore.
- Përftimi i të dhënave nga burimet primare ose sekondare të të dhënave dhe ruajtja e bazave të të dhënave.
-Asiston ne raportet e Customer Care.
-Pjesemarrese ne te gjitha aktivitetet e Loyalty-t sipas nevojave.  

Kualifikimet

Kërkesat:

  • Njohuri bazike te gjuhes angleze;
  • Njohuri shume te mira kompjuterike sidomos paketa Microsoft (vecanerisht ne Excel).
  • Aftesi mesatare ne pergatitjen e raporteve.
  • Aftesi shume te mira organizative dhe koordinuese.

Kopetencat:

  • Të jenë në gjendje të thjeshtojë sa më shumë informacione të komplikuara;
  • Personaliteti dinamik dhe i vetë-motivuar;
  • Metodike dhe të organizuara;
  • Te jete i orientuar nga detajet;
  • Ndershmëria dhe Integriteti;
  • Personalitet proaktiv dhe multitask.

Kushtet e punës: Grupi Balfin ofron një paketë benefitesh tërheqëse, duke përfshirë një pagë të drejtë të bazuar në merita dhe vlerësimin e performancës.
Mënyra e Aplikimit
: Për të aplikuar për këtë pozicion, jeni të lutur të dërgoni CV tuaj.  

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Afati i dorëzimit: 31/01/2020! 

* Të gjithë aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet sipas ligjit Nr.9887 të vendosur nga Parlamenti i Shqipërise mbi "Mbrojtjen e të dhënave personale".
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".