Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Airblock Albania

Pak njerëz në Greqi e njohin ajrin e komprimuar ashtu siç e njohim ne. Ne studiojmë, implementojmë dhe riparojme çdo makineri, rrjet ose kompresor që ngjesh ose shpërndan ajrin për, industri dhe blegtori për tridhjetë vjet. Nga objektet tona në zonën industriale dhe qendrën e Selanikut ne shërbejmë një rrjet profesionistësh të specializuar, punëtorësh dhe njësi prodhimi në të gjithë Greqinë. Zgjidhjet tona nuk janë vetëm profesion...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 11-02-2020 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-02-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Menaxheri i Shitjeve eshte përgjegjës për shërbimin ndaj klientit ne ambjentet e dyqanit po ashtu dhe përgatitjen – shpërndarjen e porosive.

Kualifikimet e nevojshme:
- Diplome universiteti (inxhinieri mekanike, automatizimi, elektrike)
- Eksperience në punë të ngjashme
- Njohurit në fushën e sistemeve pneumatike do vleresohen
- Patentë makine
- Përdorim shumë i mirë i paketës office
- Njohuri të gjuhës angleze dhe greke
- Aftësi të shkëlqyera komunikimi Kërkesat për pozicionin
- Shërbim klienti
- Menaxhimi i magazinës (shitje- blerje)
- Porosi furnizimi
- Dorëzimi i porosive tek klientët nëpërmjet kopmanive të transportit
- Menaxhimi i porosive telefonike
 
Shenim:
1- Paga e Kenaqeshme sipas Kodit te Punes.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".