Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
TSTS Group

Kompania TSTS Group e njohur nga Autoritetet Shqiptare dhe ato Panameze si Qendra e Trajnimit dhe Punësimit Detar, ofron vende të ndryshme pune në Krociera, Tragete, Anije mallrash, Jahte, etj. Aktualisht kjo kompani përfaqëson në mënyrë direkte, Kompani Ndërkombëtare Lundrimi, si: GNV, COSTA Crociere, Corsica Ferries, Adria Ferries, Rizzardi Yachts, etj. Vendet e punës që ofrohen nga kompanitë që përfaqësojmë, janë pa pagesë ndë...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Lagjia 1, Rruga Taulantia, Durres
  • Durres, Shqipëri
  • Tel: +355 52 220198
  • Mobile: +355 67 20 30 620
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 11-02-2020 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Turizem
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
1624 USD
Data e përfundimit
11-02-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Pozicioni i teknikut audio ofrohet ne bord te anijeve te kompanise Costa Crociere per spektrin aziatik.

Detyrat

- Garanton një suport teknik perfekt përgjatë përgatitjeve dhe përgjatë performancave në teatër dhe shfaqjeve në mënyrë që të garantohet suporti teknik i kërkuar nga aktiviteti.
- Furnizon paisjet sipas kërkesave dhe nevojave në mënyrë që të mbështesë aktivitet e planifikuara të argëtimit për gruper dhe artistët.
- Magazinon të gjithë paisjen në mënyrë që të garantojë sigurinë sipas inventarëve në përputhje me rregullat e kompanisë.
- Mban përgjegjësi për të gjithë paisjet dhe duhet të tregojë kujdes me materialet në përdorim, që të parandalojë dëmtimin.
- Raporton tek menaxheri teknik për problem e keqfunksionimit për paisjet në përdorim, për sigurimin e një zgjidhje të shpejtë dhe efektive.
- Siguron mirëmbajtje rutinë që të garantoje funksionin korrekt të të gjithë paisjeve dhe mbështjeten e strukturave të jashtme.
- Mbështen në grumbullimin dhe shpërndarjen e pisjeve të kërkuara për të siguruar ekzekutimin në kohë të aktiviteteve të planifikuara.
- Siguron mbështetje teknike për menaxhimin e audion në lounxhe dhe në pishana kur kërkohet.
- I drejton kërkesat menazherit teknik për të marrë të gjithë materialet qe janë të nevojshme për implementimin e aktiviteteve.
-Merr pjesë aktive në ambjentin e punës që mbështet një kulturë të sigurt suksesi dhe kontribon në zbatimin e rregullores e procedurave.

Kualifikimet

  • Kerkojme nje person qe ka eksperince minimumi 1 vjecare ne mirembajtjen teknike te audios.
  • Njohuri ne lidhje me teknikat dhe aparaturat e audios.
  • Personi duhet te dije anglisht mbi nivelin mesatar.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Zyra Tirane: Tel/Fax: +355 44 503753
Cel: +355 672030620
Zyra Durres: +355 52 220198
Cel: +355 69 6075888
Cel: +355 67 2030670
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".