Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
TSTS Group

Kompania TSTS Group e njohur nga Autoritetet Shqiptare dhe ato Panameze si Qendra e Trajnimit dhe Punësimit Detar, ofron vende të ndryshme pune në Krociera, Tragete, Anije mallrash, Jahte, etj. Aktualisht kjo kompani përfaqëson në mënyrë direkte, Kompani Ndërkombëtare Lundrimi, si: GNV, COSTA Crociere, Corsica Ferries, Adria Ferries, Rizzardi Yachts, etj. Vendet e punës që ofrohen nga kompanitë që përfaqësojmë, janë pa pagesë ndë...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Lagjia 1, Rruga Taulantia, Durres
  • Durres, Shqipëri
  • Tel: +355 52 220198
  • Mobile: +355 67 20 30 620
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 11-02-2020 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Fotograf
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-02-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Si Fotograf, ju do të jeni përgjegjës për të kapur vizitorët ne momentet e tyre më të rëndësishme duke realizuar një produkt me cilësi të lartë fotografike. Shërbimi i ofruar, kryhet duke u kujdesur që të mos shkelet privatësia e vizitoreve. Fotografi ndjek detyrat dhe ndërrimet e caktuara nga Menaxheri i Fotografisë. Ai ose ajo siguron që fotografitë te realizohen në përputhje me standardet e cilësisë dhe te jenë në përputhje me udhëzimet e Kompanisë. Ai ose ajo vepron ne përputhje me rregullat që kanë të bëjnë me sigurinë, shëndetin dhe higjienën.

Përgjegjësitë kryesore

Realizimi i fotografive per vizitoret (p.sh., ne ambjentet e anijes, restorantin, sallonet, zonat në natyrë, ekskursionet) të ekspozuara në galerinë e fotove në bord.
Të jesh në gjendje të mbledhësh dhe të çmontosh kompletet e fotografive dhe të sigurosh foto profesionale.
Te siguroheni që të gjithë materialet dhe pajisjet janë në gjendje të mirë pune.

Kërkesat e punës
Shkolla e mesme
Përvojë specifike si Fotograf
Aftesi ne të folurit ne publik
Te orientuar ndaj zgjidhjes se problemeve
Njohuri kompjuterike
Njohja e pajisjeve fotografike
Njohuri te gjuhes angleze B1
Njohuri te gjuhes italiane perben një avantazh
Njohuri te programit photoshop
Përvoja e anijeve është një plus

Pagat fillojne nga 850 $ ne muaj, kostoja e jeteses dhe shpenzimet e udhetimit mbulohen nga kompania. Kontrata jane 8 mujore me te drejte rinovimi.
Numra kontakti 0696066189, 0696075888.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".