Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Delta Home

Risia më e fundit nga Delta Group vjen më 28 Mars 2012, me brand-in e ri Delta Home, në zemër të Tiranës në zonën e ish bllokut. Delta Home sjell në Shqipëri ekskluzivitetin e tregtimit te markave më të mira ndërkombëtare për arredimin e ambjenteve tuaja, si: kuzhina, dhoma gjumi, dhoma ndenje, poltrona, divane, dhoma për femije, zyra, studio dhe garderoba nga më klasikët tek më modernet. Delta Home i sjell të gjitha këto, ekskluzi...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tirane-Durres Km1,5, Tirane, Albania
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 27-01-2020 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
27-01-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Montues Mobiljesh Tirane

Kualifikimet

Kriteret qe duhet te permbushin kandidatet:

  • Perfunduar arsimin e mesem.
  • Eksperienca ne fusha te ngjashme perben avantazh.
  • Te kene orar fleksibel dhe aftesi per te punuar ne grup.
  • Mosha e preferuar 25 - 35 vjec.

Si te aplikoni: Per te aplikuar per kete mundesi, ju lutem dergoni CV me foto dhe dokumentat tuaja plotesuese duke percaktuar pozicionin per te cilin aplikoni.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Me miresjellje, ju informojme se vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen nga Departamenti i Burimeve Njerezore, DELTA GROUP.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".