Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Go Tech Electronics

GoTech Electronics, është vazhdim i AIBA Company e cila operon në tregun Shqiptar që nga viti 1995 si distributor ekskluziv i paisjeve elektroshtëpiake. Që në fillimet e saj ka bashkëpunuar me markat më prestigjoze Italiane si “Indesit”, “Ariston”, “HotPoint-Ariston” dhe me kompani mjaft të njohura në fushën e elektroshtëpiakeve si: Indesit Internatinal Company Itali, Thermo Sanitary Group Itali, Elica Spa Itali etj.

Nga...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga dytesore Tirane –Kashar, Km I, Pajtoni Center, Kati III
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Durres, Shqipëri 10-02-2020 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-02-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Go Tech Electronics eshte ne kerkim te nje Tekniku per Servisin e Elektroshtepiakeve ne qytetin e Durrsit.

Detyrat

 • Te kryejë konstatimin e rasteve te raportuara;
 • Të kryejë riparimin e pajisjeve;
 • Të mbajë regjistrin përkatës mbi shërbimet e kryera për cdo pajisje;
 • Të përgjigjet për inventarin;
 • Të përgatisë kërkesat për pjesët dhe pajisjet e nevojshme dhe t`i paraqese ato tek drejtuesi i Depratamentit të Servisit;
 • Të informojë në mënyrë perodike eprorin direkt për shërbimin  punës që ai kryen tek klienti dhe në servis;
 • Të rakordojë në mënyrë periodike me sektorin e financës për inventarin dhe pjesët e ndërrimit;
 • Të marrë në dorëzim materialet dhe rastet kur janë të shoqëruara me fature shërbimi;
 • Te zbatoje politikat e Grupit:
 • Te ruaje etiken ne komunikim me koleget, eproret dje klientet:
 • Te ruaje kofidencialitetin:
 • Te mirmbajë veglat e punëns dhe të jetë përgjegjës për rregullsinë e vendit të punës;
 • Të njohë dhe të zbatojë rregullat e sigurimit teknik dhe mbrojtjes kundra zjarrit në vendin e tij të punës;
 • Punëdhënësi mund t’i caktojë punëmarrësit edhe detyra të tjera,  të bazuar në nevojat e kompanisë;

Kualifikimet

Kërkesat e pozicionit:

 • Te ketë aftësi komunikuese;
 • Të jetë fleksibël me oraret;
 • Të jetë korrekt dhe dinamik;
 • Të jetë I aftë tu përgjigjet nevojave të klientëve me seriozitet dhe shpejtësi;
 • Të ketë leje drejtimi të klasit B;

Eksperienca profesionale:

 • Të ketë arsim profesional sipas profilit të punës;
 • Të ketë njohuri dhe kualifikime në fushën elektrike;
 • Të ketë eksperiencë mbi 3 vite në sektor;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".