Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Aluflor

Aluflor eshte nje kompani me aktivitet ne fushen e ndertimit me ekspertize ne konceptimin, projektimin, perpunimin dhe ndertimin e fasadave te jashtme te objekteve duke ofruar nje portofol te plote te te gjitha llojeve te fasadave te xhamit, fasadave te ventiluara me material natyrore, fasadave te ventiluara me pllake qeramike, fasadave te ventiluara me Alucobond, fasadave dekorative, fasadave te blinduara, fasadave inteligjente, f...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • "Kompleks rekreativ 3 katesh" Kati +2, sheshi Italia, Tiranë, Shqipëri
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 0674041209
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 10-02-2020 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Jurist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-02-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

ALUFLOR mundëson ndërtimin e fasadave të teknologjisë së lartë, dritareve dhe dyerve duke përdorur sisteme të profileve të aluminit,
pajisje të përpunimit, aksesorëve dhe ekspertizë teknike të cilësisë më të lartë.
Për më tepër ALUFLOR ka vendosur standarde të larta teknologjike në industrinë e ndërtimit.
Përfitimi funksional i markës qëndron në zgjidhjet më të mira teknike.

Detyrat

Detyrat kryesore:
· Përfaqësimin e shoqërisë pranë institucioneve administrative dhe ndjekja e procedurave ligjore, ankimimeve për çështje të caktuara ligjore të veprimtarisë së shoqërisë;
· Harton kontrata dhe marreveshje të ndryshme që lidh kompania me klientët, furnitorët dhe punonjësit e saj;
· Menaxhon dhe ndjek proçedurat ligjore të kompanisë;
· Përfaqëson shoqërinë në çështje të ndryshme gjyqësore;
· Harton çdo akt tjeter të nevojshem që i kërkohet nga shoqëria;
· Arkivon dhe protokollon të gjithë dokumentacionin ligjor.

Kualifikimet

Edukimi, Kualifikimet dhe Eksperienca e kërkuar:
Të interesuarit duhet:

 • Të ketë përfunduar arsimin e lartë, në Drejtësi.
 • Të njohë shumë mirë legjislacionin Shqiptar e veçanerisht të Drejtës Civile të Procedures Civile, Tregtare, Administrative, Kodit te Punes, Prokurimit Publik etj.
 • Të ketë njohuri shumë të mira të gjuhës angleze;
 • Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese dhe organizuese;
 • Njohje shumë e mirë e paketës Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, etj.)
 • Aftësi shumë të mira komunikimiAftësi për të punuar në grup.
 • Te jete e shkathet, energjike, serioze, me integritet te larte.

  Duhet t'i përmbahet këtyre rregullave:
  -Të kenë përkushtim maksimal gjatë orarit të punës.
  -Të jenë të komunikueshëm me kolegët dhe të gatshëm në çdo kohë të japin ndihmën e tyre për nevojat e kompanisë.
  -Të karakterizohen nga ndershmëria,integriteti dhe korrektësia
  -Të kenë aftësi organizative, kreative dhe të ofroje ide të reja.
  -Të ecin me të njëjtin hap me qëllimet dhe synimet e kompanisë
  -Të ruajnë konfidencialitetin.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Aplikimi me CV dhe foto (format pasaporte) është i detyrueshëm dhe percaktimi i pozicionit per te cilin aplikon ne "subject" te e-mailit.

Preferohen kandidate qe nuk jane duke ndjekur studimet e larta apo studimet master dhe jane te gatshme te angazhonen full time.

Ne perfundim te internshipit dhe ne rast te performances se mire te kandidatit, do te ofrohet punesimi me page i kandidatit.

Adresa: Rr "Xhanfize Keko", Ish-Profarma, Porcelan, Tirane.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".