Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Hidroteknika TLD

Hidroteknika T.L.D. eshte krijuar ne fillim te vitit 2004 si nje nder kompanite me serioze dhe me sukses ne tregun e materialeve hidraulike dhe sistemeve te ngrohje – ftohjes. Si fillim ka filluar aktivitetin ne qytetin e Shkodres, pastaj qe nga viti 2007 operon me sukses dhe ne Tirane. Duke u bazuar tek cilesia dhe garancia Hidroteknika T.L.D. bashkepunon me partnere italian,duke sjellur gjithmone teknologji te fjales fundit dhe...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 11-02-2020 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-02-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Ofrohet vend pune per 1 person ( mashkull ) ne qytetin e Tiranes :

Shites dhe punonjes magazine, te kete minimumi arsim te mesem. Preferohet te kete njohuri ne fushen e hidraulikes ose elektrikes.

Gjithashtu ofrojme mundesi kualifikimi nepermjet kurseve prane fabrikave partnere ne Itali ne fushen e termohidraulikes ( sisteme solare&fotovoltaike, sisteme ngrohje-ftohje dhe impjante gazi ).

Per me shume informacion te interesuarit te kontaktojne ne nr 0672266091/0672123610 dhe te dergojne CV-te ne adresen e-mail.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".