Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Kid Zone

JUMBO eshte nje nga dyqanet me te suksesshme te shitjes me pakice ne Tirane te pozicionuara ne 2 qendrat tregtare TEG dhe QTU. Keta dyqan...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Qendra Tregtare TEG ne lindje te Tiranes, 4 km nga Qendra e Tiranes dhe Qendra Tregtare Univers, QTU Autostrada Tirane -Durres, km 6
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 042380002
 • Mobile: 066
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 10-02-2020 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Sekretar/Asistent zyre
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-02-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Balkan Finance Investment Group ёshtё njё ndёr grupet private investuese mё tё mёdha nё Shqipёri dhe rajon, i pranishem me aktivitete pёr zhvillimin e pasurive tё paluajtshme, shitjet me pakicё, ofrimin e shёrbimeve dhe manaxhimin e hapёsirave tregtare apo industriale, telekomunikacion, industria minerare, financime dhe programe besimi pёr konsumatorёt. Kidzone shpk ёshtё pjesё e Balfin Group i specializuar nё shitje me pakicё ku tregton nё ambientet e tij artikuj tё ndryshem pёr fёmijё si lodra, dhurata, libra, kancelari, veshje dhe aksesorё tё shumёllojshem pёr shtёpinё tuaj.
Pozicioni: Asistente Zyre
Departmenti: Burime Njerёzore
Vendodhja: Tiranё
Pёrmbledhja e Pozicionit: Pёrgjegjёse pёr trajtimin e detyrave tё pritjes dhe administrimit tё zyrave qёndrore, duke pёrfshirё pёrshёndetjen e mysafirёve, duke iu pёrgjigjur telefonave, duke trajtuar kёrkesat e kompanisё dhe duke renditur dhe shpёrndarё postёn. Gjithashtu planifikon takime dhe udhёtime pёr drejtuesit.

Detyrat

Detyra dhe Pёrgjegjёsi:       

 • Pёrshёndet dhe mirёpret vizitorёt/klientёt dhe i drejton ata tek personi dhe zyra e duhur me mirёsjellje;
 • Pёrgjegjёse pёr telefonatat dhe/ose transferimin e thirrjeve nё menyre te sjellshme dhe nё kohё tek personeli i duhur pёr asistence;
 • Pёrgjegjёse pёr rezervimin e sallёs sё mbledhjes dhe organizimin e takimeve me stafin duke siguruar tё gjitha mjetet e nevojshme;
 • Mirёmban dhe menaxhon Listeprezencat e administratёs dhe dyqaneve sipas rregullores sё kompanisё;
 • Menaxhon procesin e porosive kancelarike dhe sanitare tё kompanisё, duke filluar nga mbledhja e nevojave, kryerja e porosise dhe shpёrndarja e tyre;
 • Mban raport tё lejeve vjetore dhe kujdeset pёr arshivimin e tyre nё dosjet respektive;
 • Mban marrёdhёnie me operatorin e telefonise celulare nё lidhje me cdo nevojё tё kompanisё qё duhet t'i drejtohet kёtij tё fundit;
 • Kontrollon shpenzimet mujore celulare nё lidhje me limitet pёrkatese dhe njofton punonjёsit individualisht nёse kanё tejkalim limitesh;
 • Korrigjon dhe redakton dokumente ose materiale, duke bёrё korrigjime dhe rishikime tё nevojshme pёr te siguruar saktёsi, pёrputhshmёri, qartёsi tё drejtshkrimit pёrkatёs, gramatikёs dhe pikёsimit;
 • Suporton, asiston dhe ndihmon Departamentin e Burimeve Njerёzore dhe Departamentet e tjera sipas kёrkesave pёrkatese nё printim, skanim, arshivim etj;
 • Pёrgjegjёse pёr protokollimin e dokumentave nё arshiven e kompanisё;
 • Pёrgjegjёse pёr pajisjen me Badge pёr punonjёsit e rinj;
 • Pёrgjegjёse pёr dokumentacionin qe duhet te permbaje dosja e punonjesit;
 • Pёrgjegjёse pёr prerjen e biletave apo rezervimin e hoteleve, per stafin qe udheton jashte Shiqperise, duke ndjekur proceduren e blerjeve dhe prokurimeve te kompanise;
 • Pёrgjegjёse pёr postimet e kamionave dhe gjithcka qё lidhet me problematikat, suportin e kёrkuar pёr pёrkthim apo doganor;
 • Tё tjera sipas kёrkesёs.

Kualifikimet

Kerkesat:       

Edukimi: Arsim i Lartё
Eksperiencat e punёs: Te paktёn 1 vit pervojё pune ne kёtё pozicion

Kualifikime tё tjera:

 • Aftesi tё shkёlqyera komunikimi dhe shkrimi nё gjuhёn angleze;
 • Aftesi tё shkelqyera komunikimi dhe shkrimi nё gjuhёn GREKE.

Aftesi te tjera:

 • Aftesi pёr tu pёrballur me situata tё ndryshme tё momentit;
 • Aftesi kompjuterike duke pёrfshirё paketёn MS Office ose tё ngjashme;
 • Aftesi nё pёrdorimin e internetit duke pёrfshirё e-mailet, mesazhet nё grup dhe koleksionimin e tё dhёnave;
 • Aftesi tё punojё me numra dhe literaturё.

Menyra e aplikimit*: Pёr tё aplikuar pёr kёtё pozicion, ju lutem tё dёrgoni aplikimin tuaj sipas kёrkesёs para datёs: 07.02.2020

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".