Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ESM

ESM Our company operates divided into two main departments, Accounting Services Department and Payroll Department. ESM offers to its customers qualified services, thanks to the commitment based on three basic principles: professionalism, responsiveness and quality. Mission By combining the knowledge, experience and energy of our staff, each client receives special attention and dedication. Whether you are small/medium sized...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 09-02-2020 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier elektronik
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-02-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kerkojme IT / Help Desk Kompania ESM shpk me seli ne Rr. Themistokli Germenji ne kuader te zgjerimit ne kuader te zgjerimit te stafit te saj eshte ne kerkim te :

IT - Operator te gjuhes Frenge

  • Kandidatet duhet te kene aftesi shume te mira komunikimi dhe profesionalizmi.
  • Te jene te diplomuar per IT ose Inxhinjeri Elektronike.
  • Te kete njohuri te mira te sherbimeve per help-desk, mirmbajtjen e rrjeteve te internetit etj.
  • Kerkohen njohuri te mira te gjuhes angleze dhe frenge ( bilingual)
  • Disponibiliteti full time.
  • Kerkohen per turne dite por dhe pergjate nates.
  • Sipas disponibilitetit te kandidatit.
  • Eksperienca perben avantazh.

Ofrojme: Kushte bashkohore pune dhe staf profesional.

  • Pagesa per IT ( 700 eu - 1000 eu)
  • Pagesa per operator ( 400 eu - 600 eu)

Kontrate e rregullt pune ne baze te legjislacionit shqiptar.

Te interesuarit te dergojne CV ne adresen tone email ose te telefonojne ne numrin : 0694044157

Ju lutem specifikoni pozicionin per te cilin aplikoni.  

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".