Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Farma Net Albania

Farma Net Albania was established by a group of local businessmen whose desire was to reflect their success in their previous activities also in the pharmaceutical sector. Since its establishment Farma Net Albania, has been an active member of the Albanian pharmaceutical and health care market as a dynamic and fast developing pharmaceutical company. Mission To be the most reliable pharmaceutical distributor in Albanian market...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 22 48 899
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 08-02-2020 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Farmacist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-02-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Farma Net eshte ne kerkim te Medical Representative ( Perfaqesues mjeksor).

Detyrat

 • Prezantimi i produkteve te kompanise.
 • Te krijoj marrdhenie me personelin mjeksor dhe ti zhvilloje ato.
 • Te zhvilloje marrerdhenie te mira dhe promovoje produktet ne farmacite e zonave pergjegjese.
 • Te realizoje ne kohe dhe me pergjegjesi cdo detyre qe i ngarkohet nga menaxheri pergjegjes.

Kualifikimet

 • Diplome Universitare ne Mjekesi dhe/ose Farmaci
 • Njohuri baze ne fushen e marketingut farmaceutik
 • Aftesi te mira komunikuese, dinamik dhe i afte per punen ne grup
 • Njohuri te mira ne gjuhen Angleze .
 • Njohuri ne perdorimin e kompjuterit si dhe excel, word apo power point
 • Eksperienca te meparshme pune dhe referenca do te ishte e preferuar.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".