Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
TSTS Group

Kompania TSTS Group e njohur nga Autoritetet Shqiptare dhe ato Panameze si Qendra e Trajnimit dhe Punësimit Detar, ofron vende të ndryshme pune në Krociera, Tragete, Anije mallrash, Jahte, etj. Aktualisht kjo kompani përfaqëson në mënyrë direkte, Kompani Ndërkombëtare Lundrimi, si: GNV, COSTA Crociere, Corsica Ferries, Adria Ferries, Rizzardi Yachts, etj. Vendet e punës që ofrohen nga kompanitë që përfaqësojmë, janë pa pagesë ndë...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Lagjia 1, Rruga Taulantia, Durres
 • Durres, Shqipëri
 • Tel: +355 52 220198
 • Mobile: +355 67 20 30 620
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 08-02-2020 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-02-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Si Hospitality Operator, ju do të jeni referenca kryesore për informacionin dhe kërkesat e vizitoreve. Ju do të jeni të suksesshëm duke përdorur kapacitetin tuaj relacional natyror në aspektin e komunikimit, ndjeshmërisë dhe krijimit të zgjidhjeve me qëllim të optimizimit të shërbimit.

Detyrat

 • Të jesh përgjegjës për të gjitha shërbimet në bord dhe procedurat e departamenteve (të tilla si trajtimi i bagazheve, të humbura dhe të gjetura) duke u siguruar vizitorëve informata të sakta dhe me kohë dhe për të menaxhuar kërkesat e tyre.
 • Kryerja e detyrave të shumta pa kompromentuar cilësinë e ofrimit (siç janë thirrjet e zgjimit, njoftimet publike, thirrjet e jashtme, faks, internet, e-mail, thirrjet e brendshme dhe satelitore nga bregu në anije, ndihma për kutitë e sigurisë së kabinës).
 • Ofrimi i ndihmës për ngritjen në detyrë dhe shkarkimin e detyrave operative duke i dhënë mbështetje të konsiderueshme ekipit të mikpritjes në trajtimin e prioriteteve të departamenteve.

Kualifikimet

 • Shkolla e Mesme (Turizmi ose Gjuhët është një plus).
 • Të paktën 6 muaj përvojë në Hotele në vende të ngjashme (recepsionist, shërbimi ndaj klientit).
 • Komunikues entuziast dhe pozitiv).
 • Aftesi ne të folurit publik.
 • Të orientuar ndaj zgjidhjes se problemeve.
 • Njohuri kompjuterike.
 • Njouri te gjuhes franceze C1. Njohuri te gjuhes angleze B2. Njohuri të tjera gjuhësore B1 / B2. Dija italiane perben avantazh.
 • Përvoja ne anije është një plus.
 • Pagat fillojne nga 1400 $ ne muaj, kostoja e jeteses dhe shpenzimet e udhetimit mbulohen nga kompania. 
 • Kontrata jane 8 mujore me te drejte rinovimi.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kandidatet e interesuar te dergojne CV ne formatin europass ne Anglisht.
Zyra Tirane: Tel/Fax: +355 44 503753
Cel: +355 672030620
Zyra Durres: +355 52 220198
Cel: +355 69 6075888
Cel: +355 67 2030670
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".