Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
TSTS Group

Kompania TSTS Group e njohur nga Autoritetet Shqiptare dhe ato Panameze si Qendra e Trajnimit dhe Punësimit Detar, ofron vende të ndryshme pune në Krociera, Tragete, Anije mallrash, Jahte, etj. Aktualisht kjo kompani përfaqëson në mënyrë direkte, Kompani Ndërkombëtare Lundrimi, si: GNV, COSTA Crociere, Corsica Ferries, Adria Ferries, Rizzardi Yachts, etj. Vendet e punës që ofrohen nga kompanitë që përfaqësojmë, janë pa pagesë ndë...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Lagjia 1, Rruga Taulantia, Durres
 • Durres, Shqipëri
 • Tel: +355 52 220198
 • Mobile: +355 67 20 30 620
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 08-02-2020 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Turizem
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-02-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

COSTA shpall pozicionin urgjent vakant të kuzhinieri për kuzhinë japonez.
Kontratë 8 mujore me të drejtë rinovimi.
Pagë konkuruese dhe bonuse performance.

Detyrat

 • Pika referuese në lidhje me të gjitha besimet dhe pyetjet e kuzhinës japoneze.
 • Menaxhimi i të gjitha kartonave japoneze.Operacionet ushqimore-kulinare:     
 • Përgatitjen e orarit javor për stafin japonez të Galley, caktimin e detyrave speciale, detyrat e pastrimit dhe pushimin.
 • Arritja e buxheteve të Kompanisë në lidhje me koston e ushqimit dhe nivelet e inventarit; duke hetuar çdo devijim menjëherë. Duke siguruar që kontrollet e cilësisë së ushqimit japonez dhe pjesët janë gjithmonë në përputhje me specifikimet e kompanisë.
 • Mbajtja e informuar e Shefit Ekzekutiv për çdo nevojë për kujdes.
 • Vlerësimin e të gjithë stafit të tij pas përfundimit të kontratës dhe në periudhat e vlerësimit të kërkuara nga kompania;
 • Vlerësimi i punonjësve që po tregojnë potencial për avancim të mëtejshëm dhe zhvillimin e nivelit të përgjegjësive të tyre menaxheriale. Duke siguruar që përgatitja e ushqimit të bëhet në bazë të recetave të kompanisë dhe U.S.P.H. \ Shendeti i Brendshëm standardet 24/7 etj.

Kualifikimet

 • Eksperiencë 10 vjecare në sektor, ku të paktën 6 vite si shef ekzekutiv, nga ku tre si shef ekzekutiv për kuzhinën japoneze.
 • Të ketë mbaruar shkollën e kulinarinë i specializuar ne kuzhinën japoneze.
 • Ekperiencë në fushat manaxheriale të turizmit.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Për info kontaktoni në 0696066189.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".