Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
TSTS Group

Kompania TSTS Group e njohur nga Autoritetet Shqiptare dhe ato Panameze si Qendra e Trajnimit dhe Punësimit Detar, ofron vende të ndryshme pune në Krociera, Tragete, Anije mallrash, Jahte, etj. Aktualisht kjo kompani përfaqëson në mënyrë direkte, Kompani Ndërkombëtare Lundrimi, si: GNV, COSTA Crociere, Corsica Ferries, Adria Ferries, Rizzardi Yachts, etj. Vendet e punës që ofrohen nga kompanitë që përfaqësojmë, janë pa pagesë ndë...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Lagjia 1, Rruga Taulantia, Durres
 • Durres, Shqipëri
 • Tel: +355 52 220198
 • Mobile: +355 67 20 30 620
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 08-02-2020 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Turizem
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-02-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

OSTA shpall pozicionin urgjent vakant të shitese.
Kontratë 8 mujore me të drejtë rinovimi.
Pagë konkuruese dhe bonuse performance.

Detyrat

 • Organizon dyqanin dhe materialin tërheqës në mënyrë që të ndihmoni mjeshtrin e provizionit në arritjen e tij, qëllimet e kompanisë, në përputhje me procedurat dhe standardet e Kompanisë.
 • Bën inventarin fizik të materialit të marrë në mënyrë që t'i raportojë provizionit.
 • Manaxhon çdo mospërputhje, në përputhje me standardet e Kompanisë.
 • Dorëzon furnizimet pranë departamenteve përkatëse sipas mjeshtrave të provizionit.
 • Mban depo të pastër në mënyrë që të sigurojë nivelin më të lartë të kanalizimeve në përputhje me standardet e Kompanisë.
 • Verifikon temperaturat e ruajtjes së ftohjes dhe datat e skadimit të produkteve dhe raporteve tek Masteri i Provizionit çdo çështje, në mënyrë që të ruajë sendet sipas Kompanisë procedurat.
 • Verifikon sasinë e urdhrave të furnizimit, në mënyrë që të kontrolloni nëse materiali i marrë përputhet me ato të porositura dhe për të raportuar çdo çështje, duke ndjekur procedurat e Kompanisë.  

Kualifikimet

 • Gjimnaz të paktën 1 vjet përvojë si Grada e 3-të ose me 2 vjet përvojë në anije në një pozicion të ngjashëm .
 • Kontabiliteti i inventarit
 • Menaxhimi i dyqaneve.  

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Për info kontaktoni në 0696066189.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".