Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
AERTERMIKA sh.p.k.

Aertermika sh.p.k.ushtron aktivitetin e saj me objekt projektimin dhe ekzekutimin e instalimeve te impianteve teknologjike duke perfshire si instalime mekanike ashtu edhe ato elektrike per aplikime civile apo industriale.

 • Impiante kondicionimi, ngrohje dhe ventilimi
 • Impiante kondizionimi per ambiente sterile (salla operazioni, salla terapie intensive)
 • Centrale termike dhe frigoriferike

  INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr.Stavri Themeli, Pall.Shushica, Hyrja 1, Nr.1,Tirane
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 4 4500912
  • Mobile: +355 69 60 00 101
  Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 07-02-2020 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-02-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Aertermika kerkon te punesoje:

Nje Teknik te Kualifikimit te Mesem per Sisteme te Impianteve te Kondicionimit ne ngrohje/ftohje dhe Ventilim.

• Zbaton rregullat e sigurimit teknik;
• Siguron plotesimin e kushteve normale te punes, higjienes dhe mirembajtjes.

Kualifikimet

Kerksat per pozicionin:
• Të këtë mbaruar shkollën profesionale për këtë pozicion.
• Preferohet të zoterojë gjuhën angleze ose italjane.
• Të këtë aftësi për të diagnostifikuar difektet dhe aftesi per te riparuar ato.
• Të këtë aftësi për të evidentuar dhe raportuar problemet tek drejtuesi teknik.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".