Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Banka Kombetare Tregtare BKT

BKT është banka më e madhe në sektorin bankar Shqiptar dhe ka një pozitë udhëheqëse për sa i përket termave të treguesve kryesorë të madhësisë së bankave; asetet, huatë, letrat me vlerë të investimit, depozitat dhe fitimi neto. Banka Kombëtare Tregtare ka marre gjate viteve çmime të shumta për shërbimet e saj, duke e vleresuar si Banka e Vitit nga organizata të ndryshme.

BKT konsiderohet si investitori më i madh i ekonom...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Bul. Zhan. d'ark, Tirane
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 042 281 554
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 26-01-2020 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
26-01-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Asst Specialist / Specialist - Card Operations Department

Detyrat

➢ Të marrë dërgesat nga personat përgjegjës dhe rikonsiloje kartat, pinet dhe statement.
➢ Te jete përgjegjës për sigurinë e kartave, PIN-eve dhe statement.
➢ Të proçesoje me shperndarjen e kartave pineve dhe statement duke i ndarë sipas degëve të BKT dhe kerkesave te kryera nga deget.
➢ Të kryej procedurat perkatese ne sistemet e inventarit te kartave per shperndarje.
➢ Te mbaje dhe kontrolloje eviencat e dergesave dhe monitorimet perkatese te tyre.
➢ Te pergatise raportet sipas nevojave.
➢ Te zbatoje rregullat dhe procedurat e departamentit dhe bankes.
➢ Te marre persiper pergjegjesi sipas kerkesave dhe nevojave te departamentit.

Kualifikimet

➢ Njohuri shume te mire ne kompjuter.
➢ Njohuri shume te mire te anglishtes.
➢ Diplomuar ne deget deget (ekonomik-finance/kontabilitet, banke, ekonomik informatike).

Shënime


Aplikantet e interesuar jane te lutur ne aplikojne deri ne daten 26.01.2020 ne webiste tone www.bkt.com.al dhe ne linkun https://cv.bkt.com.al/candidate/job_search#.

Te gjithe aplikantet do te trajtohen me konfidencialitetin me te larte. Vetem kandidatet qe plotesojne kriteret tona do te njoftohen.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".