Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Banka Kombetare Tregtare BKT

BKT është banka më e madhe në sektorin bankar Shqiptar dhe ka një pozitë udhëheqëse për sa i përket termave të treguesve kryesorë të madhësisë së bankave; asetet, huatë, letrat me vlerë të investimit, depozitat dhe fitimi neto. Banka Kombëtare Tregtare ka marre gjate viteve çmime të shumta për shërbimet e saj, duke e vleresuar si Banka e Vitit nga organizata të ndryshme.

BKT konsiderohet si investitori më i madh i ekonom...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Bul. Zhan. d'ark, Tirane
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 042 281 554
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 26-01-2020 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
26-01-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Call Center at CRM & Central Marketing Department

Detyrat

 • Të presi telefonatat si qëllim që të ndihmojë klientët/ stafin e bankës të cilët kanë pyetje të veçanta,
 • Të mbështesë kartëmbajtësit për bllokimin e kartave të deklaruara të humbura/ vjedhura, ose arsye të tjera,
 • Të monitorojë alertet, të kontaktojë dhe të raportojë tek strukturat përkatëse,
 • Të mbështesë klientët për problemet e internet/ mobile banking, ose të dërgojë problemet e raportuara nga përdoruesit tek personat përgjegjës për investigim të mëtejshëm,
 • Të mbledhë dhe të mirëmbajë kërkesat e klientëve të ardhura nga ATM, WEB, email, SMS Loan, telefonata dhe të gjejë zgjidhjen ose të delegojë kërkesat e veçanta të klientëve tek personat përgjegjës,
 • Të kryejë telefonata marketingu për një gamë të veçantë klientesh,
 • Të sugjerojë zgjidhje të problemeve, marrje informacioni nëpërmjet produkteve të bankës,
 • Të kryejë detyra të tjera sipas udhëzimeve të Drejtuesit të Departamentit.

Kualifikimet

 • Të jetë diplomuar nga një universitet.
 • Të jetë i sjellshëm dhe miqësor,
 • Të zotërojë gjuhën Angleze,
 • Të ketë njohuri të mira kompjuterike/ teknologjike,
 • Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese, të shtypi shpejt dhe saktë në tastierë,
 • Të ketë aftësi të njohë një klient të pakënaqur dhe të përgjigjet qetësisht, pa u nevrikosur,
 • Të ketë aftësi të mira për të kuptuar dhe interpretojë informacionet bazë të klientëve.
 • Të ketë aftësi për të menaxhuar situata të vështira në lidhje me klientët, të përgjigjet menjëherë nevojave të klientit, të bëj thirrje për reagime për të përmirësuar shërbimin.

Shënime


Aplikantet e interesuar jane te lutur ne aplikojne deri ne daten 26.01.2020 ne webiste tone www.bkt.com.al dhe ne linkun https://cv.bkt.com.al/candidate/job_search#.

Te gjithe aplikantet do te trajtohen me konfidencialitetin me te larte. Vetem kandidatet qe plotesojne kriteret tona do te njoftohen.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".