Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
RÖFIX SH.p.k.

RÖFIX Sh.p.k. e ka fillesёn e saj nё vitin 1888 nё Gjermani. Lider nё tregun europian por dhe shqiptar nё prodhimin e materialeve tё ndёrtimit prej mё tepёr se 5 vjetёsh. Pjesё e FIXIT Gruppe dhe shumё filialeve tё tjera nё tё gjithё europёn. Röfix ofron gamёn mё tё gjёrё dhe cilёsor nё treg me materialet e ndёrtimit, krahasuar me konkurrentёt e saj. Sot ne ofrojmë sisteme produktesh inovative, të cilat përmbushin kërkesat te...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Tapizë, 1504 Nikël
  • Durres, Shqipëri
  • Tel: 355 (0) 511 24774/76
  • Mobile: 0682072064
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 20-01-2020 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Sekretar/Asistent zyre
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-01-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqëria:  RӦFIX Sh.p.k. 
Pozicioni: Asistente Zyre / Gjuha Gjermane 
Periudha: 
 Nga: 10.01.2020 
 Deri: 20.01.2020 
Kompania austriake RÖFIX Sh.p.k., lider në prodhimin e materialeve të ndërtimit kërkon Asistente Zyre me Gjermanisht.

Kualifikimet

Kërkesat për këtë pozicion janë:
 Të ketë mbaruar Fakultetin e Gjuheve te Huaja- Gjermanisht 
 Të njohë mire programet Microsoft Office (word, excel, power point) 
 Të zotërojë gjuhën Gjermane 
 Te disponoj leje drejtimi automjeti te Tipit B 
 Të ketë aftësi të përballojë situata të ndryshme dhe tu japë zgjidhje problemeve 
 Të jetë person i përgjegjshëm dhe i përkushtuar

Të gjithë kandidatët e interesuar janë të lutur të dërgojnë aplikimin e tyre.

Ju do të kontaktoheni vetëm në qoftë se CV-ja juaj do të kualifikohet.
·         Tipi i punës: Kohë e plotë
·         Data e fundit e aplikimit: 20 Janar 2020

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Shumë Suksese!
 "Ju informojmë se të dhënat tuaja personale, ruhen konform ligjit Nr. 9887, përcaktuar nga Kuvendi i Shqipërisë “Për mbrojtjen e të Dhënave Personale:.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".