Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
CONSTRUCTION ENERGY PARTS (C.E.P)

Construction Energy Parts extends its activity in the field of spare parts for oil and gas extraction industry.
Thanks to the hard work of their staff and engineers and in cooperation with their partners, we aim to strengthen their position in the market, offering the best products in price and quality.
Their objective is to become the leading company in the sector of spare parts for oil and gas extraction industry.
...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Street “Dritan Hoxha”, near “Shqiponja” square Tirane, Albania
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 07-02-2020 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-02-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Specialist per shitjen e vajit (Vajra Lubrifikante ) Shoqëria "Construction Energy Parts"ShPK kërkon të punësojë një Specialist per shitjen e vajit (Vajra Lubrifikante ), kanditatët duhet të kenë: 

Detyrat

Detyrat:

•Planifikon, drejton aktivitetin e shitjes
•Mbikëqyrja e klientëve ne rajonin përkatës
•Këshillimi i klientëve gjat blerjes
•Kontaktimi dhe ofertimi i klientëve të ri
•Prezantimi i produkteve dhe ofertave
•Kontrollin e Imazhit të Brandit;
•Shërbimin ndaj klientit;
•Aktivitetet e marketingut;
•Aktivitetet logjistike dhe administrative për të cilat kanë rënë dakort me supervizorin.
•Organizimi i promocioneve të vazhdueshme si element taktikë për të rritur shitjet; Organizimi i aktiviteteve sezonale për të rritur shitjet;

Kualifikimet

Kualifikimet:

Edukimi: Diplomë në Marketing, Administrim Biznesi;

Eksperiencë Pune: Preferohen kandidatë me mbi 3 vjet përvojë profesionale në marketing dhe shitje, përbën përparësi përvoja në Biznes;

Aftësi:

•Te kete njohuri ne njohjen e Vajrave Lubrifikante;
•Njohuri te mira ne kompjuter (programet baze); 
•Aftësi të mira negociuese në mbyllje kontratash;
•Gjua e huaj Angleze (niveli B2);
•Te zoteroje leje drejtimi automjeti;
•Te jete i gatshem per te levizur ne te gjitha rrethet e Shqiperise;
•Te jete i komunikueshme me klientet;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Vendndodhja: Tiranë

Orari i punës: Full Time

Cv-t tuaja,  ju lutemi na i nisni në adresen tone e-mailit.

Vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen për intervistë.
Duke dërguar me email CV-në në adresën e treguar në këtë njoftim, kandidati pranon që kompania  Construction Energy Parts, përpunon të dhënat e tij personale me qëllim të punësimit, në përputhje me legjislacionin në fushën e mbrojtjes së të dhënave personale dhe politikën e rekrutimit të privatësisë botuar në linkun http://www.aleat.al/en/privacy-pol
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".