Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Dast sh.a

DAST sh.a. është një konsorcium shqiptaro-gjerman, krijuar nga kombinimi i përvojës, teknologjise, njohurive të thella të tregut, aftësitë sipërmarrëse të shquar dhe të potencialit financiar. Themeluar në janar të vitit 2008, DAST është rritur me shpejtësi duke marrë një pozicion drejtues në Shqipëri dhe një njohje të gjerë në Ballkan. Produktet e DAST tregtohen në Gjermani, Zvicër, Itali, Greqi, Shqipëria, Maqedonia, Mali i Zi, Ko...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tirane-Durres – Km30, Albania
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 355 52 25 25 25
  • Mobile: 355 68 20 60 749
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 24-01-2020 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
24-01-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Key Account Manager

Kualifikimet

Kriteret qe duhet te permbushin kandidatet:

  • Mosha e preferuar 25 - 35 vjec.
  • Eksperienca te meparshme ne shitje.
  • Aftesi te mira menaxheriale.
  • Leje drejtimi automjeti.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Per te aplikuar per kete mundesi, ju lutem dergoni CV me fotodhe dokumentat tuaj plotesuese, duke percaktuar pozicionin per te cilin aplikoni.

Me miresjellje, ju informojme se vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen nga Departamenti i Burimeve Njerezore, DELTA GROUP.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".