Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k

Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k (CCBS) eshte kompani lider ne tregun shqiptar te pijeve freskuese jo alkoolike me marka te njohura nderkombetare si Coca-Cola, Fanta, Sprite, Schweppes, Nestea, Monster.
Misioni i CCBS
• Të freskojë botën në trup, mendje dhe shpirt
• Të frymëzojë momente optimizmi me anë të produkteve dhe aktiviteteve të saj
• Të krijojë vlera dhe të bëj ndryshimin

Vizioni i CCBS<...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Kombetare Tirane-Durres, Km.5, Kashar
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 048200431
 • Mobile: 0684099353
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 20-01-2020 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-01-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Përgjegjësia e këtij pozicioni është të kryej shërbime mirëmbajtjëse, parandaluese dhe riparime në ambjentet e CCBS.

Detyrat

 • Kryen riparime të mëdha dhe të vogla përreth ndërtesës.
 • Zëvendëson dritare të thyera; riparon dyer, bravat e derës, rafte e sirtare; instalon dritare.
 • Merret me riparime të ndryshme në ambjentet e tilla si; marangoz, hidraulik, mekanik, etj.
 • Inspekton pajisjet e kompanise për problemet e mundshme dhe raporton probleme nese ka.
 • Merr masa për të kryer mirëmbajtjen e pajisjeve dhe mjeteve.
 • Kryen mirëmbajtjen e përgjithshme mbi sistemet sanitare dhe mekanike të ndërtesave.
 • Leviz / Sposton mobilje dhe pajisje sipas udhëzimeve që i jepen.
 • Respekton rregullat e shëndetit dhe sigurisë në punë.

Kualifikimet

 • Diplomë të shkollës së mesme.
 • Një vit përvojë si përgjegjës në mirëmbajtjen e godinave.
 • Aftësi të mira në përdorimin pajisteve të dorës dhe elektrike.
 • Aftësi të mira komunikuese Integriteti i fortë dhe etika e punës.
 • Vetënisje e puneve - në gjendje të identifikojë punën që duhet bërë dhe të bëjë atë pa u udhëzuar nga dikush me pare.  

Të interesuarit duhet të dërgojnë një email ku të specifikohet kërkesa për pozicionin e punës dhe një kopje të CV.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Vetëm kandidatët që plotesojnë kriteret do të kontaktohen.
Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k promovon Shanset të Barabarta.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".