Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ITE Grup sh.p.k

“ITE Grup” paraqitet në tregun shqiptar si një nga firmat kryesore për materiale elektrike, pajisje elektronike dhe telekomunikacionit. “ITE Grup” në rolin e distributorit në Shqipëri, është përfaqësuese e firmave nga më prestigjiozet në botë.Partnerët tanë të rëndësishëm janë: “Schneider Electric”, “Philips”,“General Electric”, “Vimar”, “Vortice”, “Arnocanali”, “Special Cavi Baldasari”, “Femi CZ”, “Electrocanali”, "Bosch" etj. Pa...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tirane-Durres, Km5 Mbrapa QTU
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 00355 4 4538 449
  • Mobile: 00355 4 4538 440
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 07-02-2020 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim shitjeve
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-02-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

ITE Grup paraqitet në tregun shqiptar si një nga firmat kryesore për materiale elektrike, pajisje elektronike dhe telekomunikacionit. ITE Grup në rolin e distributorit në Shqipëri, është përfaqësuese e firmave më prestigjioze në botë.Partnerët tanë të rëndësishëm janë: Schneider Electric, Philips,General Electric, Vimar, Bosch etj. Partneret e zgjedhur paraqesin në çdo kohë cilësi të produkteve dhe shërbimeve të tyre, duke ofruar standarde të larta dhe garantuar suksesin e "ITE Grup". Shoqëria projekton dhe implementon me sukses objekte civile dhe industriale. Kjo realizohet në sajë të ngritjes dhe organizimit të strukturave përkatese, të përbëra me specialistë të kualifikuar dhe me eksperiencë. Pozicioni i kerkuar Agjent Shitje ne Terren.

Detyrat

-U pergjigjet klienteve per cdo porosi lidhur me produktet,cmimet apo perdorimin e tyre. -Kontakton klient te rinj dhe ekzistues per te njohur kerkesat e tyre.
-Monitoron ne menyre periodike kerkesat e klienteve dhe tregut per te percaktuar fokusin e shitjeve.
-Reklamon karakteristikat e produkteve qe kompania shton si produkte te rinj te klientet dhe ndjek zhvillimet deri ne realizimin dhe dorezimin e porosive.
-Evidenton klientet potencial duke u prezantuar cmime preferenciale dhe bonuse ne varesi te xhiros.
-Ndjek ankesat dhe pakenaqesite e klienteve per produktet apo sherbimin ne njesite e shitjes se kompanise.
-Duhet te kete aftesi shume te mira komunikuese me klientet.
-Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes.
-Aftesi per te punuar ne grup.
-Te kete aftesi organizative dhe te ndihmoj ne dhenien e ideve te reja.
-Te ruaje konfidencialitetin.

Kualifikimet

-Diplome universitare- preferohet Inxhinjeri Elektrike, Administrim biznesi apo fusha te ngjashme.
-Mbi 5 vite ekperience pune ne kete pozicion.
-Njohes i mire i paketes Microsoft Office (Word, Exel).
-Aftesi te mira komunikimi dhe bashkepunimi.
-Te jete i besueshem dhe te permbush detyrat qe i caktohen.
-Te kete leje drejtimi.

Kandidatet mund te dergojne aplikimet e tyre me e-mail.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".