Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
MARTINI sh.p.k

Prodhimi dhe zbatimi i fasadave te vazhduara apo te sistemeve te ndryshme te fasadave, dyerve, dritareve, vetratave, kangjellave, paneleve sandwich, paneleve te drurit apo produkteve te ndryshme ne fushen e aluminit, te celikut dhe te xhamit, per punime te brendshme dhe te jashtme, te aksesoreve te tyre, etj. Supervizimi i punimeve te kryera nga firma te tjera per zbatimin e projekteve ne fushen e aluminit, per montimin e dyerve,...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 44041 Inxhinier

Inxhinier
Tirane, Shqipëri 06-02-2020 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-02-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Inxhinier/ Arkitekt

Detyrat

 • Është përgjegjës direkt për organizimin e proçesit të zbatimit të projektit deri në momentin e dorëzimit të punimeve.
 • Është përgjegjës për mënyrën, formatin dhe efikasitetin e komunikimit me klientin në fazën e zbatimit të projektit, veçanërisht në lidhje me ndryshimet që kërkon klienti të bëhën gjatë proçesit të zbatimit.
 • Organizon grupin e montimit duke i komunikuar me shumë saktësi detajet, proçedurat dhe radhën, mënyrën dhe kohën e montimit të materialeve, sipas grafikut të punimeve.
 • Është përgjegjës për zbatimin e të gjithë rregullave të Sigurimit Teknik në kantier.
 • Dorëzon raporte ditorë, javorë, mujorë, të shoqëruar me pamje të objektit, informacion të detajuar mbi proçesin e punës, kartela të projektit, etj.
 • Mban kontakt të vazhdueshëm me palën tjetër dhe komunikon tek Administratori të gjitha kërkesat e palës tjetër.
 • Mban evidencë ditore për grupin e punëtorëve që ka nën kontroll.
 • Mban nën përgjegjësi të gjitha materialet që janë në kantier.

Kualifikimet

 • Diplomë Universitare në Inxhinieri ose akitekture Preferohet të ketë eksperiencë me fasadat.
 • Njohje shumë e mirë e gjuhës angleze.
 • Njohje shumë e mirë e paketës Microsoft Office, Autocad etj.
 • Aftësi të mira organizative, menaxhuese dhe koordinuese.
 • Aftësi për të dhënë sugjerime dhe alternativa për zgjidhjen e problemeve dhe situatave.
 • Aftësi të mira komunikimi dhe të bashkëpunimit

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".