Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Partner.al

Partner.al është një kompani e cila ofron konsulencë në sektorin e shitjeve, përzgjedhje stafi për biznese në të gjithë Shqipërine & trajnime në të gjitha fushat e shitjes. Eksperienca shumë vjeçare e stafit të saj në sektorin e shitjeve dhe njohja shumë e mirë e tregut shqiptar dhe rajonal, përben një nga bazat kryesore mbi të cilat Partner.al do të mbështetet për të ofruar shërbimet e saj. Partner.al i ofron bizneseve mjetet e...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Tish Dahia Street Tirana, Albania 1022
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: +355 67 500 777 4
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 07-02-2020 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier mekanik
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-02-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Partner.al kërkon një Inxhinier Prodhimi, për një klient i cili operon në projektimin/ prodhimin e produkteve promocionale dhe reklamave.

Detyrat

 • Supervizon prodhimin në të gjitha proceset;
 • Menaxhon rreth 20 punonjës prodhim;  
 • Asiston dhe jep ide për produktet që në fazën e projektimit;  
 • Garanton zbatimin e saktë të skicave apo skedave të prodhimit;  
 • Ndan planet e punës për secalin sektor në prodhim sipas specialitetit;
 • Kontrollon cilësinë e produkteve në secilin proces, si dhe në përfundim të asamblimit final;  
 • Kujdeset që produkti final të jetë teknikisht i saktë dhe vizualisht i përshtatshëm;
 • Bashkëpunon me inxhinierin projektues për mënyrat e realizimit/ prodhimit të produkteve;  
 • Raporton për ecurinë e prodhimit në bazë javore ose sipas kërkesës;
 • Kujdeset për pajisjen me të gjithë dokumentacionin e nevojshem për daljen në qarkullim të mjeteve në ngarkim të tij.

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar studimet master në profil Inxhinieri Mekanike, Mekatronike, Inxhineri Strukturash;
 • Të ketë eksperiencë në supervizim prodhimi konstruksionesh të ndryshme, apo ndjekje/ zbatim projektesh;
 • Aftësi shumë të mira komunikimi, supervizimi;
 • Aftësi shumë të mira në menaxhim stafi dhe krijim ekipesh pune;
 • Aftesi shume të mira në përdorimin e paketes Office dhe programeve AutoCad 2D, SolidWorks;
 • Aftësi të menaxhimit të kohës dhe probematikave të punës.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ps: Ju lutem përcaktoni pozicionin për cilin aplikoni në momentin që dërgoni CV-in tuaj.
Vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret e kërkuara do të kontaktohen nga Partner.al 
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".