Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Muca sh.p.k (Melvinflex)

Melvin Flex është mes më të rëndësishmeve për projektimin dhe realizimin e dyshekëve dhe rrjetave të krevateve. Rezultatet prestigjoze të arritura janë frut i një manaxhimi të orientuar në mënyrë konstante drejt cilësisë kundrejt të gjithë niveleve të prodhimit.Fazat e procesit të prodhimit kontrollohen në mënyrë konstante,nga ardhja e lëndës së parë deri në dërgimin e produktit final.Çdo faze e punës monitorohet nga persona profes...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 0662085089
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 06-02-2020 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-02-2020
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Melvin Flex është mes më të rëndësishmeve për projektimin dhe realizimin e dyshekëve dhe rrjetave të krevateve. Rezultatet prestigjoze të arritura janë frut i një manaxhimi të orientuar në mënyrë konstante drejt cilësisë kundrejt të gjithë niveleve të prodhimit. Fazat e procesit të prodhimit kontrollohen në mënyrë konstante, nga ardhja e lëndës së parë deri në dërgimin e produktit final. Çdo faze e punës monitorohet nga persona profesional dhe shumë të specializuar.  

Kompania Melvin Flex kerkon te punesoje nje Agjente Shitje.

Kualifikimet

Kandidati duhet te plotesojne keto kushte:

1. Të ketë mbaruar Universitetin, (perparesi dega Marketing);

2. Të ketë njohuri të mira të gjuhës angleze;

3. Eksperiencë pune mbi 3 vjet në këtë fushë;

4. Të jetë i pajisur me lejen e drejtimit të klasit B;

5. Të ketë aftësi të mira shitjeje;

6. I/e motivuar dhe korrekt;

7. Të ketë aftësi të mira komunikimi dhe sjellje profesionale.  

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ose te telefojne ne numrin 0694059939
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".