Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Elesig Group

Elesig Group është një kompani që mban statusin ligjor si një shoqëri me përgjegjësi të kufizuara që po operon fuqishëm në tregun e sotëm shqiptar dhe të huaj nëpërmjet bashkëpunimit me furnitorë dhe shoqëri prestigjoze. Eksperienca dhe maturia e Elesig Group në veprimtarinë që ushtron ka ndryshuar me ritme të shpejta. Kompania është zhvilluar dhe zgjeruar më tej duke bashkëpunuar me kompani të mirënjohura dhe me mjaft prestigj...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 06-02-2020 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-02-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Pozicioni i Punes:  Agjent Shitje

Detyrat

 • Te njohe mire produktet e kompanise, te njohe dhe analizoj tregun, analiz dhe raportim i produktet konkurente.
 • Te di te prezantoj ne menyre profesionale produktet e kompanise, te di te bej oferten e duhur tek klienti.
 • Te jete ne gjendje per te maksimizuar produktivitetin dhe efikasitetin, si dhe arritjen e objektivave dhe targeteve  te caktuara.
 • Te mirembaj rrjetin e klienteve ekzistues dhe te identifikoj kliente te rinj per kompanine.
 • Te identifikoj nevojat per produkte te klienteve dhe te jap propozime te ndryshme per te maksimizuar shitjen.
 • Bazuar ne kerkesat e marra nga klienti, shitesi degron porosi tek Arketarja.
 • Te zgjidh ankesat e paraqitura nga kliente te ndryshem, kur kjo eshte e mundur, dhe te informoj Departamentin e Shitjeve per probleme te cilave nuk mund t'i jape zgjidhje.
 • Eshte pergjegjes per detyrimin e klienteve dhe ndjek shlyerjen e tyre sipas Kontratave te Vlefshme.
 • Te di te plotesoj Faturen Tatimore te Shitjes.
 • Te zbatoj procedurat ne fuqi dhe rregullat e brendshme te kompanise.
 • Te inventarizoj ne menyre te sakte ne baza ditore, produktet te cilat perfshihen ne portofolin e tij te  shitjes.
 • Raporton ne menyre periodike per punen e kryer dhe rezultatet e arrira.

Kualifikimet

 • Aftesi te nderveproj me klientet, korrekt dhe i mireorganizuar.
 • Fleksibel dhe i shpejt ne zgjidhjen e problemeve.
 • Te jete i pajisur me lejen e drejtimit te klasit B.
 • Te ruaj konfidencialitetin ne mardhenien e punes.
 • Te bashkepunoj me stafin per te gjitha detyrat, te jete etik ne mardhenien me koleget.
 • Pagese e kenaqshme dhe konkuruese, aplikantet duhet te shoqerojne aplikimin e tyre me dokumenta qe vertetojne aftesite (Diploma/ Certifikata).

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".