Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
BroTech Brands

LED Shop, pjesë e kompanisë Brotech Brands, është një kompani e cila ofron që prej vitit 2012 në tregun shqiptar brandet më cilësore të teknologjisë inovative të ndriçimit LED. Duke parë përparësitë dhe avantazhet që ofron kjo teknologji përkundrejt ndriçuesve të tjerë si dhe mundësinë e aplikimit të kësaj teknologjie në çdo lloj ambienti familjar, tregtar apo industrial, ne kemi vazhduar të zgjerojmë aktivitetin duke shtuar gjithn...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Blv Gjergj Fishta Tirana, Albania
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 0675000103
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 20-01-2020 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-01-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

LED Shop, pjesë e kompanisë Brotech Brands, ofron që prej vitit 2012 në tregun shqiptar brandet më cilësore të teknologjisë inovative të ndriçimit LED. Brandet tona përfshijnë një gamë të gjerë produktesh LED si: spote, prozhektorë, shirita LED, llamba për zyra dhe shtëpi, ndriçuesa LED për karburante, ndriçuesa LED rrugor dhe industrial, ndriçuesa për lulishte, komanduesa të cilët mundësojnë ndryshimin e ngjyrës së ambientit sipas dëshirës, si edhe ekrane full color dhe reklama elektronike LED.
Led Shop ka shpalllur vakant pozicionin Shërbim Klienti, pjesë e Departamentit të Shitjeve dhe Marketingut.

Detyrat

 • Mirëpret klientët dhe dëgjon me vëmendje kërkesat e tyre;
 • Përgjigjet në kohë dhe në mënyrë profesionale të gjitha telefonatave dhe e-maileve të ardhura;
 • Prezanton në mënyrë profesionale të gjithë gamën e produkteve apo shërbimeve që ofron kompania;
 • Përgatit faturat për klientët, kuponin tatimor nga kasa fiskale, kryen mbylljen e përditshme të arkës dhe bën dorëzimin e arketimeve te Menaxheri i departamentit;
 • Koordinon punën me sektorët e tjerë.

Kualifikimet

 • Diplomë BachelorAftësi të tjera:
 • Aftësi shumë të mira komunikuese;
 • Sjellje proaktive në ambjentin e punës;
 • Aftësi shumë të mira në organizimin, planifikimin dhe koordinimin e punës;
 • Qëndrim pozitiv ndaj situatave të ndryshme;
 • Sjellje tolerante ndaj risive dhe ndryshimit;
 • Dëshirë për të punuar në grup;
 • Dëshirë për të mësuar, për të marrë iniciativa të reja dhe kreativ.

Jeni të lutur të dërgoni CV tuaj brenda datës 20 janar 2020.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".