Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ITE Grup sh.p.k

“ITE Grup” paraqitet në tregun shqiptar si një nga firmat kryesore për materiale elektrike, pajisje elektronike dhe telekomunikacionit. “ITE Grup” në rolin e distributorit në Shqipëri, është përfaqësuese e firmave nga më prestigjiozet në botë.Partnerët tanë të rëndësishëm janë: “Schneider Electric”, “Philips”,“General Electric”, “Vimar”, “Vortice”, “Arnocanali”, “Special Cavi Baldasari”, “Femi CZ”, “Electrocanali”, "Bosch" etj. Pa...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Autostrada Tirane-Durres, Km5 Mbrapa QTU
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 00355 4 4538 449
 • Mobile: 00355 4 4538 440
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 06-02-2020 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-02-2020
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
2

Përshkrimi

Profili i Kompanise: "ITE Grup" shpk paraqitet ne tregun shqiptar si nje nga firmat kryesore per materiale elektrike, paisje elektronike dhe telekomunikacioni. "ITE Grup" shpk ne rolin e distributorit ne Shqiperi,eshte perfaqesuese e firmave nga me prestigjozet ne bote.  Partneret tane me te rendesishem jane "Schneider Electric", "Philips", "General Electric", "Vimar", "Bosch" etj. Partneret e zgjedhur paraqesin ne cdo kohe cilesi te produkteve dhe sherbimeve te tyre, duke ofruar standarte te larta dhe garantuar suksesin e "ITE Grup" shpk.

Pozicioni: Perfaqesues Shitjesh 

Departamenti: Shitje & Marketing

Vendndodhja: Tirane Permbledhja

Profesionit: Puna e perfaqesuesit te shitjes, konsiston ne ofrimin e shkelqyer te sherbimit ndaj klienteve, shitjen e produkteve dhe sherbimeve, ndjekja e proceseve te punes sic eshte e percaktuar ne udhezimet e shitjeve dhe politikat e kompanise, kryerjen e aktiviteteve te shitjes me qellim permbushjen e nevojave te klientit dhe arritjen e objektivave te paracaktuara te shitjes. 

Detyrat

 • Informimin e klienteve mbi produktet dhe sherbimet qe ofron kompania,
 • Ofrimin e shkelqyer te sherbimit ndaj klienteve,
 • Ndjekja e proceseve te punes sic percaktohet ne udhezimet e shitjeve dhe politikat tregtare,
 • Bashkepunon me sektore te tjere brenda kompanise per te mundesuar kryerjen e sukseshme te procesit te shitjes sic percaktohet ne rregulloret dhe politikat e shitjeve,
 • Kryerjen e aktiviteteve te shitjes me qellim permbushjen e nevojave te klienteve dhe arritjen e objektivave te paracaktuara te shitjes,
 • Ndjekjen e kerkesave te pazgjidhura te klienteve duke i adresuar ato tek sektoret perkates ne kompani,
 • Njohjen, dokumentimin dhe lajmerimin e supervizoreve rreth ndodhive dhe ceshtjeve problematike te ngritura nga klientet ose nga vete punemarresi.  

Kualifikimet

 • Te zoteroje diplome Universitare, preferohet Inxhinjeri Elektrike,
 • Eksperience pune mbi 2 vjet ne fushen e shitjeve (eksperienca ne fushen e materialeve elektrike perben avantazh),
 • Aftesi te shkelqyera komunikimi dhe shitjeje,
 • Paraqitje profesionale dhe te jete i/e orientiuar drejt sherbimit te klientit,
 • Te jete person energjik dhe i/e motivuar,
 • Perdorimi i paketes Microsoft Office perben avantazh.    

Aftesi te tjera:

- Te jete person i motivuar dhe ambicioz,

- Te kete sensin e tregtise dhe te jete i orientuar drejt shitjes,

- Te jete i afte qe te punoje nen presion,

- Te dije te marre vendime dhe te jete i pergjegjshem.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".