Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Integral Educational Programs

INTEGRAL GROUP ka më shumë se 28 vite eksperiencë në ofrimin e konsulencës akademike për studentët, prindërit dhe të gjithë të interesuarit për zgjëdhjen e programeve më të mira të edukimit dhe institucioneve arsimore dhe është i pranishëm në disa vende europiane. Themeluar në Shqipëri që prej vitit 2011, Integral Educational Programs është kompania më e madhe në ofrimin e konsulencës akademike, me një përvojë 9-vjeçare në treg dh...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 04-02-2020 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Sekretar/Asistent zyre
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
04-02-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Assistant/ University Department / INTEGRAL Albania
Reporting to: University Department Manager, Country Manager
Team reporting to you: none

Detyrat

What will be your duties: 
o To assist Consultants in their day-to-day activities related to the clients and partners of the University Department
o To maintain databases with potential and current clients
o To make marketing researches for educational products for the consultants and their clients
o To promote universities
o To talk to prospective UNI clients and explain the regulations 
o To give support to clients, to prepare application packages, to conduct phone campaigns
o Preparing information for website, keeping the website updated for university product and the products related to it as MyFuture Choice products, Academic Language courses suitable for university clients; Language courses delivered by Integral and ITC; Testing option in the office etc. 
o Consulting clients on which product is most suitable for them over phone and in personal meetings 
o To accompany consultants at presentation and to do promotions of the product and our services
o To keep all files of clients updated, documents scanned
o To follow all partners websites and to be updated with products and their descriptions. To help marketing team by preparing materials and text for the university product
o Preparation of visa documents, visa applications and travel arrangements
o To prepare materials for presentations organized by Integral and to support the University Team, as well as the Marketing Team
o To conduct tasks given by the University Consultants.

Kualifikimet

What we are looking for: 
o Self-motivated, passionate and entrepreneurial person, committed to make things happen;
o Curious individual, learning and discovery oriented, flexible and creative in finding solutions;
o Ability to establish connections and manage relationships; Excellent written and verbal communication skills; 
o Drive for Excellence and strong attention to detail;
o Strong customer experience orientation and willingness to “walk the extra mile”;
o Excellent command of English and German language; 
o Recent graduates or last year students are welcome.

What we offer: 
o Opportunity to join young, dynamic and challenging business;
o Open, informal, people-oriented organizational culture and strong team spirit;
o Systematic on-going support for your continuous learning and development as a professional - on-the-job-training, mentoring, personal coaching, “shadowing” etc.;
o Very dynamic and diverse daily routine, business trips to Zagreb, Sofia, Belgrade, UK and Holland, in some cases to Bucharest.
o Trial period of 3 months
o Competitive Salary
o Company SIM card/phone
o Constant trainings in the field of sales, marketing and educational industry
o Attendance of international conferences in London, Frankfurt and Berlin
o Participation at WEF fair in Sofia, Bucharest, Tirana, Zagreb and Ljubliana when necessary with training purpose and for networking with our partners
o Familiarization trips to UK, Netherlands, Denmark, USA organized by our partner institutions.

Please send your CV, the deadline to apply for this position is January 21st, 2020. 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".