Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Teoren Sh.p.k

Teoren shpk është konsoliduar si kompani në 5 janar 2005,sot është një ndër kompanitë më me reputacion në industrinë ku operon. Me mbi 160 punonjës, 6 Showroome të shtrira midis Tiranës dhe Durrsit, me një sipërfaqe totale prej 7.900 m2 , 46 marka ekskluzive dhe mbi 490.000 familje që na kanë besuar dhe besojnë në produktet dhe shërbimet tona. Distribucioni Teoren i dedikuar për B2B mbulon në shpërndarjen 100% të territorit shqipta...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Durres - Tirane, km 15 , Durres.
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 00355 (0) 57 25 06 06
  • Mobile: 00355 (0) 67 40 40 500
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 10-02-2020 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-02-2020
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Kompania TEOREN ofron mundësi punësimi në pozicionin: Specialiste për Digital Marketing & Social  Media  
Qëllimi dhe Pozicioni: Specialiste për Digital Marketing & Social Media, do të jetë përgjegjëse për komunikimet e Marketingut të markës Ecosoft në Social Media dhe platformave Online (Web, Blog, Portale), mirëmbajtjen dhe raportimin për ecurinë e tyre dhe optimizmin e mëtejshëm.

Detyrat

Detyrat dhe Përgjegjësit:
-Mirëmbajtja e imazhit dhe prezencës së markës Ecosoft në kanalet e komunikimit online;
-Sjellja e ideve, metodave të reja dhe krijuese të rritjes së performancës në Sociale Media;
-Bashkëpunim dhe mbështetje për departamentin e Marketing/PR dhe palët e tjera të përfshira për të studiuar dhe përmirësuar përvojën e përdoruesit;
-Matja dhe raportimi mbi performancën e të gjitha fushatave online të Marketing Ecosoft dhe vlerësimi i tyre kundrejt synimeve/qëllimeve;
-Publikimi i përmbajtjeve të komunikimit në kanalet sociale sipas specifikave;
-Identifikimi i trendeve dhe zhvillimeve të reja dhe përmirësimi i performancës në bashkëpunim me strukturat e marketingut, bazuar në të dhënat që merr nga matjet;  

Kualifikimet

Aftësitë:
-Njohje e mirë e rrjeteve kryesore sociale dhe mbi blogjet;
-Njohuri shumë të mira të gramatikës dhe drejteshkimit Shqip;
-Karakter kreativ;
-Aftësi për komunikim dhe punë në grup/staf, energjike, me potencial të lartë, frymë pozitive dhe bashkëpunuese.
-Njohuri shumë të mira të gjuhës angleze. Gjuhë të tjera të huaja përbëjnë avantazh.
-Njohuri mbi programe edituese për foto dhe video;
-E aftë për të thjeshtëzuar dhe përmbledhur informacione të komplikuara.      

Eksperienca: - Minimumi 1 vit eksperjenc në menaxhimin e rrjeteve sociale të bizneseve (Facebook, Youtube, Instagram, twitter, Pinterest, Linkedin, etj.)
Arsimi: I lartë në degën marketing ose në një nga degët e Shkencave të komunikimit, Gazetari ose Marrëdhënies me Publikun dhe Median, përbën avantazh.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".