Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Perde Karteri

Perde Karteri

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 43847 Shitese (f)

Shitje
Tirane, Shqipëri 27-01-2020 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
27-01-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Perde Karteri kerkon te punesoje: Shitese femer

Titulli: Shites F

Detyrat

-Kryen prezantimin e produkteve tek klientet e dyqanit.
-Ndjek procedurat e shitjes që në momentin e ardhjes së klientit: prezantim produkti, prerje fature/kuponi tatimor dhe arketim.
-Informon klientët për koleksionet e reja dhe pershtat nevojat e klientit sipas koleksioneve te Perde Karteri.

Kualifikimet

-Eksperienca të ngjashme ne fushen e shitjeve.
-Te jete mbi 25 Vjec.
-Arsimi i mesëm – i domosdoshëm.

Aftësitë:
-Aftësi shumë të mira komunikuese.
-Aftësi shumë të mira për të punuar në grup.
-Aftesi shume te mira shitjeje.

Perde Karteri ju ofron kushte shume te mira pune dhe page e kenaqshme.
Per me shume na telefononi ne 0682098990 / 0694256666.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Fotografi
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".