Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Europcar

Europcar

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 30-12-2019 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Europcar është kompania më e madhe ndërkombëtare e marrjes me qira të makinave me origjinë Evropiane. Europcar përfshin 143 vende me më shumë se 2.680 stacione për rent. Europcar është i pranishëm në Kosovë që nga viti 2004, me më shumë se 60 automjete dhe është i pranishëm në aeroportin kryesor të Prishtinës, si dhe në vendndodhjen në qendër të qytetit. Europcar shpall konkurs per: Agjent/e i/e shitjes.

Për më shumë informata vizitoni uebfaqen https://www.europcar-ks.com/. 

Detyrat

 • Lëshimi dhe pranimi i veturave.
 • Komunikimi me klient.
 • Organizmi i procesit të punës.
 • Përgaditja e Raporteve.
 • Monitorimi dhe inspektimi vizuel i automjeteve.
 • Kompletimi i dokumentacioneve.
 • Lidhja e marreveshjeve.
 • Regjistrimi dhe monitorimi i të dhënave për lëshimin dhe pranimin e automjetit.

Kualifikimet

 • Duhet të këtë përvojë punë në shitje.
 • Duhet të ketë aftësi të mira komunikimi për të mbajtur marrdhënje të mira me klientë.
 • Duhet të ketë aftësi të mira për krijimin e zgjidhjes së problemit.
 • Të jetë energjik/e, aftësi të punës nën stres, me vetë iniciativë.
 • Njohuri të arsyeshme të gjuhës angleze (e preferuar).
 • Njohuri të programeve kompjuterike ( Word, Excel, Power Point).

Të gjithë kandidatët e interesuar duhet të dërgojnë CV ne e-mail.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Afati i fundit për aplikim është data 10 Dhjetor 2019.  Për çdo informatë shtesë mos hezitoni të kontaktoni përmes email.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".