Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Restaurant Freskia

Restaurant Freskia

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 30-12-2019 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Restaurant Freskia ne Germi hap konkurs per keto pozita: Menaxher/e.

Detyrat

  • Organizimi dhe pergjegjesiahe mbarevajtjen e puneve.
  • Organizimi i stafit dhe delegimi i puneve.
  • Pergatitja dhe perpunimi I raporteve ditore dhe mujore.
  • Kontrollimi i procesit te sherbimit dhe mikpritjes ndaj konsumatoreve.
  • Kontrollimi i kualitetit.

Kualifikimet

  • Shkollim i larte professional.
  • Te keni aftesi te mira komunikative, te organizimit, planifikimit dhe zgjidhjes se problemeve.
  • Preferohet se paku 2 vite pervoje pune.
  • Te keni njohuri elementare kompjuterike.
  • Gatishmeri per pune nen kushte presioni dhe pune me orar fleksibiliteti.

Te gjitha kandidatet e interesuar mund te aplikojne permes emailit apo permes numrit te kontaktit 049 39 39 59.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".