Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
TSTS Group

Kompania TSTS Group e njohur nga Autoritetet Shqiptare dhe ato Panameze si Qendra e Trajnimit dhe Punësimit Detar, ofron vende të ndryshme pune në Krociera, Tragete, Anije mallrash, Jahte, etj. Aktualisht kjo kompani përfaqëson në mënyrë direkte, Kompani Ndërkombëtare Lundrimi, si: GNV, COSTA Crociere, Corsica Ferries, Adria Ferries, Rizzardi Yachts, etj. Vendet e punës që ofrohen nga kompanitë që përfaqësojmë, janë pa pagesë ndë...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Lagjia 1, Rruga Taulantia, Durres
 • Durres, Shqipëri
 • Tel: +355 52 220198
 • Mobile: +355 67 20 30 620
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 30-12-2019 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Aktor
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Animatore per femije

Vendndodhja në bord - te anijeve Costa Crociere

Përshkrimi i punës
Si Animator per femijet, ju do të jeni zemra e animacioneve të të rinjve. Qendrimi juaj i natyrshem ndaj marredhenieve do te argetoje te ftuarit përmes energjisë dhe simpatise qe ju karakterizon.

Detyrat

Përgjegjësitë kryesore: 

 • Të argetoni një grup fëmijësh me lojëra të ndryshme, vallëzim dhe Aktrim. 
 • Planifikimi dhe promovimi i aktiviteteve paraprakisht, organizimi i të gjithë materialeve dhe pajisjeve për të ofruar një program të saktë dhe të strukturuar. 
 • Te dedikuar ndaj menaxhimit te zones se femijeve për te garantuar argetim te sigurt. 

Kualifikimet

Kërkesat e punës: 

 • Shkolla e Mesme (Pedagogji ose Edukim).
 • Të paktën 3 muaj përvojë me fëmijët në një nga këto: babysitting, cerdhe-kopsht, vendpushime.
 • Entuziast, aftesi te mira komunikuese, kreativ. 
 • Aftesi ne të folurit publik.
 • I orientuar ndaj zgjidhjes se problemeve.
 • Njohuri te gjuhes franceze, gjuhës angleze dhe gjuhes italiane.
 • Përvoja ne anije eshte një plus.
 • Pagat fillojne nga 850 $ ne muaj, kostoja e jeteses dhe shpenzimet e udhetimit mbulohen nga kompani.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kandidatet e interesuar te dergojne CV ne formatin europass ne Anglisht.
Zyra Tirane: Tel/Fax: +355 44 503753
Cel: +355 672030620
Zyra Durres: +355 52 220198
Cel: +355 69 6075888
Cel: +355 67 2030670
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".