Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
My Optika

My Optika është rrjeti më i ri i dyqaneve optike në Shqipëri me një shtrirje në qytetet e Tiranës, Durrësit, Fierit dhe Vlorës.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Bulevardi Zogu i Parë, Nr.2
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355 69 20 40 605
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 30-12-2019 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Konsulenti i shitjes në dyqan do të shërbejë në dyqanet e rrjetit My Optika, në qytetin e Tiranës. Stafi do të shërbejë në rrjetin e dyqaneve në Bulevardin Zogu i Parë, në Rrugën e Kavajës, përballë me Kishën Katolike dhe në dyqanin pranë kryqëzimit të 21 Dhjetorit, përballë me shkollën Sabaudin Gabrani. Konsulenti i shitjes është personi që do të realizojë të gjithë proçesin e shitjes nga prezantimi i produkteve tek klientët deri tek shërbimi pas shitjes. Konsulenti do të punojë në përmirësimin e shërbimit ndaj klientëve duke ofruar zgjidhje për problematikat e ndryshme optike dhe të diellit.

Detyrat

o Përgjegjëse për t'i shërbyer dhe konsultuar klientët gjatë proçesit të shitjeve.
o Të tregojë aftësi teknike shitëse si dhe të jetë në gjendje të mësojë produktet e kompanisë në mënyrë që të konsultojë në mënyrë efektive klientin.
o Të komunikojë me manaxherin e dyqanit për realizimin e një plani mujor bazuar mbi objektivat e vendosura nga Manaxheri i Dyqanit.
o Të jetë pjesë aktive e zbatimit të planit marketing të kompanisë në pikën e saj të shitjes.
o Të regjistrojë të dhëna të sakta në lidhje me kërkesa/porosi të ndryshme që mund të parashtrohen nga klientët e kompanisë.
o Të kuptojë dhe zbatojë të gjitha politikat, proçedurat dhe kodin e etikës së kompanisë.

Kualifikimet

o Të ketë eksperiencë pune në fushën e shitjes më shumë se 2 vjet.
o Preferohen kandidatët mbi moshën 23 vjeç.
o Të ketë njohuri shumë të mira të gjuhës angleze.
o Të ketë aftësi shumë të mira komunikimi.
o Të ketë njohuri të programeve kompjuterike.
o Të ketë aftësi të shkëlqyera në marrëdhënie me njerëzit, motivimi dhe komunikimi;
o Të zotërojë një diplomë universitare.
o Vetëm personat e short-listuar për këtë pozicion do të kontaktohen.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë kandidatët e përzgjedhur do të marrin një e-mail konfirmues për përzgjedhjen.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".