Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k

Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k (CCBS) eshte kompani lider ne tregun shqiptar te pijeve freskuese jo alkoolike me marka te njohura nderkombetare si Coca-Cola, Fanta, Sprite, Schweppes, Nestea, Monster.
Misioni i CCBS
• Të freskojë botën në trup, mendje dhe shpirt
• Të frymëzojë momente optimizmi me anë të produkteve dhe aktiviteteve të saj
• Të krijojë vlera dhe të bëj ndryshimin

Vizioni i CCBS<...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Kombetare Tirane-Durres, Km.5, Kashar
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 048200431
  • Mobile: 0684099353
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 30-12-2019 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Informaticien
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Performs a variety of routine and technical computer work associated with information, communication and other computer-based operating systems and applications.

Detyrat

Keep systems up-to-date through operating systems upgrades. Monitor networking equipment and servers. Assist with the design, implementation, and ongoing support of new software, systems and features. Installation, testing, and monitoring servers, firewalls, and new software. Monitor web performance, network availability, and security. Evaluate connectivity issues, equipment, and software. Oversee troubleshooting for system errors. Respond to IT issues; hardware maintenance, software, networking, etc. providing technical support directly or by phone & remotely Modify configurations, utilities, software, etc. Set up/Edit equipment and configuration for new & existing users. Perform data backups. Install and update network system improvements as needed. Assist with Servers, LAN/WAN technologies, computer repair/troubleshooting software, networks, virus protection, Wi-Fi technology, and more

Kualifikimet

• University Degree in Computer Sciences or Information Technology. Certifications are preferred, but not required. 
• Three years of similar experience in an information technology environment, or any equivalent combination of education and experience. 
• Working knowledge and expertise with a variety of software, hardware, and applications. Working/Supporting or training of ERP is preferred
• Analytical skills to study problems and records and identify solutions.
• Team-oriented attitude to help other colleagues and departments with technical problems.
• Strong interpersonal communication and relationship-building skills.
• Ability to manage time and effectively prioritize numerous projects/issues at one time.
• Working knowledge of information technology systems and networking theory, principles, and current practices and developments;
• working knowledge of troubleshooting methodology;
• Ability to meet project deadlines and to establish and maintain effective working relationships with peers and supervisors;
• Ability to communicate effectively verbally and in writing.
• Knowledge of English and Italian.

Shënime


The professionals interested in this position should send a cover letter – stating the position you are applying for, - and a comprehensive CV in English to: [email protected]not later than December 15th 2019.

Only the candidates that meet all the criteria will be contacted. 
Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k promotes Equal Opportunities


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".