Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:

Mirëseerdhët në duapune.com

Assist Sh.p.k

Chi sono

Quelli sono un provider di soluzioni di Digital CRM, che unisce la componente umana e digitale per guidare la trasformazione digitale del CRM nelle aziende. Offrono servizi end-to-end, combinando CRM e Marketing Automation, UX Research & Design, Soluzioni Digitali, Operations Multicanale e Intelligenza Artificiale. In Assist lavorano sull’intero processo di gestione della Customer Experience per trasformare og...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Ali Demi ( sesta fermata dal centro – linea Uzina Autotraktori)
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 25-12-2019 edhe 11 ditë

Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
Data e përfundimit
25-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Assist Digital è una Customer Experience Management Company. Siamo specializzati in servizi end-to-end che combinano le potenzialità dell’intelligenza umana e di quella artificiale per migliorare le performance dei nostri clienti.

Per la nostra nuova sede nel centro di Tirana stiamo cercando:

Consulenti per assistenza clienti in lingua italiana e inglese – settore viaggi e turismo

Chi sei?

  • Hai familiarità con i sistemi e le pratiche CRM
  • Possiedi un forte orientamento al cliente
  • Hai eccellenti capacità comunicative e di presentazione
  • Ottime Capacità di multi-task, priorità e gestione efficace del tempo
  • Possiedi diploma di scuola superiore o equivalente
  • Hai un’ottima conoscenza di italiano parlato e scritto (livello C1)
  • Hai una buona conoscenza di inglese parlato e scritto (livello B2)

Sara considerato un vantaggio:

  • Esperienza pregressa in campo viaggi e turismo, ambito data center.

Detyrat

Cosa farai?

  • Manterrai un atteggiamento positivo, empatico e professionale nei confronti dei clienti
  • Risponderai alle richieste dei clienti
  • Comunicherai con i clienti attraverso vari canali
  • Riconoscerai e risolverai i reclami dei clienti.

Kualifikimet

Cosa ti proponiamo?

  • Un percorso di crescita volto a migliorare la tua professionalità
  • Programmi di formazione interne
  • Orario di lavoro flessibile
  • Un ambiente di lavoro stimolante e internazionale con gruppi eterogenei e possibilità di espandere le tue conoscenze
  • Paga oraria 450 ALL netti
  • Bonus più alti del mercato commisurati alle performance.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Contatti:

Invia la tua candidatura a [email protected] o registrati al seguente link:

Assist Digital nel 2017 ha ottenuto la certificazione come Great Place to Work in Italia.

#ThinkDigitalThinkAssist

UNISCITI AL NOSTRO TEAM!

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!

1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".