Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Pajtoni shpk

PAJTONI SHPK, është një shoqeri ndërtimi e cila është themeluar në janar 2009. Ne jemi ndërtues, investitor, sipërmarrës dhe zotërues të shumë pronave.

Ndërtimet tona karakterizohen nga efikasiteti dhe cilësia maksimale, në përputhje me KTZ, si edhe standartet e Bashkimit Europian. Punojmë me seriozitet një sërë projektesh për pasuri të patundshme të karaktereve të ndryshme.

Ndërtojmë rezidenca banimi, vil...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tirane-Durres km1, Pajtoni Business Center, Tirane
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 44 500 992
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 24-12-2019 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Arkitekt
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
24-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Qendra Pajton kerkon te punesoje nje Arkitekt per Showroom.  

Detyrat

• Krijon skica paraprake duke përdorur softëare tëpërshtatshem projektimi (CADD), të cilat gjenerojne formën dhe pamjen e përgjithshmetëkuzhines dhe ambiente vetëndryshme të interierit.
• Harton strukturat/ vizatimet/ planet nëpërputhje me kërkesat e klientitdhekoordinon me fabriken per prodhimin e sakte teproduktit.
• Projekton, planifikon afatet e dorëzimit të projektit arkitektures dhe mbikqyr gjatë fazës së zbatimit të ndërtimit.
• Sigurohet që projekti po ecën brenda kornizës kohore të dakorsuar.
• Bën vizita në terren për të kontrolluar statusin e projektit dhe raportoni përprojektin.

Kualifikimet

  • Të jetë I/e diplomuar per Arkitekture.
  • Minimumi 5vjet eksperience.
  • Kane përparësi kandidatët që kanë studiuar dhe kane njohuri per interieret.
  • Programet bazë dhe Autocad, sketchUp, 3DMax, apo programet etjera vizualizuese.
  • Aftësi të mira komunikuese me njerezit.  

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ju mund te aplikoni duke derguar CV tuaj ne adresen e emailit.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".