Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Uleza Ndertim

Uleza Ndertim

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 24-12-2019 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier ndertimi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
24-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Uleza -Ndertim shpk eshte nje kompani ndertimi me nje eksperience te konsoliduar 25 vjecare me qender ne Tirane ne rrugen Zef Jubani, prane sheshit Willson .
Aktiviteti kryesor perfshin kryesisht ndertim te veprave publike te infrastruktures, rruge, ujesjelles-kanalizime, vepra te ujitjes dhe bonifikimit,
ndertim hidrocentrale te vegjel, rikonstruksion dhe ndertim godina sherbimi e banimi etj. Kerkohet Inxhinier Ndertimi per Zbatim ,(Pergjithshem,Transport,Hidro etj)

Detyrat

  • Ambjent punesimi miqesor.
  • Pagesa e mire , ne perputhje dhe me eksperiencen.

Kualifikimet

  • Te kete mbaruar sdudimet universitare per Inxhinieri Ndertimi.
  • Te kete eksperience pune minimumi 3 vjecare
  • Te kete njohuri te mira ne zbatimin e projekteve, preferohet te kete eksperience ne projekte me autoritetet publike (tenderat publike).
  • Te njohe dhe te kete ekpserience ne pergatitjen e dokumentacionit tekniko-ligjor.
  • Preferohet te kete njohuri te gjuhes angleze .
  • Te kete njohuri te mira te programeve inxhinierike dhe ato baze te kompjuterit.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".