Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Brandville

Brandville është një kompani e fokusuar në tregtimin e produkteve të përdorura të luksit. Fokusi I kompanisë është blerja me qëllim rishitjen, e produkteve second-hand. Kompania operon brënda vendit me dyqan fizik, dhe jashtë me anën e shitjeve online.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 24-12-2019 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
24-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Digital Marketing & Media Specialist 

Detyrat

 • Krijon dizajn profesional dhe që tërheq vëmendje.
 • Realizon dhe gjen foto/video për komunikim.
 • Koordinon aktivitetet dhe evenimentet që lidhen me zhvillimet dixhitale të Brandville.
 • Zhvillon dhe menaxhon kanalet social.
 • Zhvillon dhe menaxhon përmbajtjen e ëebsite, kanaleve të shitjeve online.
 • Menaxhon SEO/SEM dhe metoda të tjera për të rritur prezencën online.
 • Koordinon dhe mirëmban një bashkëpunim pozitiv me agjensitë e marketingut. Identifikon dhe aplikon nga ana biznesit mjete dhe standarde që përmirësojnë proçeset, përvojën e klientit, marrëdhëniet me klientin, etj.
 • Planifikon dhe parashikon ecurinë për proceset dhe detyrat që i përcaktohen.
 • Ndihmon në zhvillimin e kanaleve të reja dhe novatore.
 • Monitoron konkurencën dhe raporton për zhvillimet e tyre.
 • Përgatit raporte dhe koordinon me ekipin e analizës për studime më të detajuara.
 • Të sygjeroj dhe zbatojë metodat e marketingut dixhital.
 • Të qëndrojë i përditësuar me ndryshimet teknologjike të mediave dixhitale dhe tendencave të fundit.
 • Të përgatisë fushata të ndryshme dhe të respektojë afatet.

Kualifikimet

 • Diplomë universitare preferohet në degë artistike, sociale, ekonomike apo IT.
 • Eksperiencë e mëparshme në pozicione të ngjashme te pakten 1 vit.
 • Aftësi shumë të mirë negociuese.
 • Mentalitet pozitiv dhe i orientuar drejt zgjidhjes të problemeve.
 • I aftë të punojë në grup dhe nën presionin e synimeve.
 • Të jetë person i fokusuar në arritjen e rezultateve.
 • Njohuri ne google analytics.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".