Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Big Market

Big Market eshte rrjeti me I madh I supermarketeve shqiptare I cili ka filluar aktivitetin e tij në vitin 2000 si një market i vetëm në qendër të Tiranës, biznes i cili më pas u rrit në mënyrë të suksesshme, e u zgjerua në një rrjet të tërë.

Aktualisht Lideri i Supermarketeve numëron 20 aksionerë nga e gjithë Shqipëria. Mbi 1300 puntorë, 100 Supermarkete dhe 4 Hipermarkete në të gjithë Shqipërinë dhe vazhdon të rritet në...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr "Myslym Shyri", Nr. 00 Tiranë, Shqipëri
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Rrogozhinë, Shqipëri 23-12-2019 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
23-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

 • Aftësi të mira analitike dhe komunikuese.
 • Të jetë korrekt dhe i disiplinuar në menaxhimin e dokumentacionit te marketit.
 • Aftësi të mira organizative.
 • Te jete fleksibel, kreativ dhe i/e afte te punoj ne grup dhe te kordinoj punen  ne situata nen trysni.
 • Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes.
 • Te karakterizohen nga ndershmeria, integriteti dhe korrektesia.
 • Te eci me te njejtin hap me qellimet dhe synimet e kompanise.
 • Te ruaj konfidencialitetin dhe te kete etike te larte profesionale.

Kualifikimet

•Te kete mbaruar arsimin e larte Fakulteti Ekonomik / Dega Finance Kontabilitet (ciklin e plote 5 vjeçar).
•Mosha nga 23-35 vjeç.
•Te kete experience te mepareshme ne pozicione te ngjashme perben avantazh.
•Letra reference nga punedhenesit e meparshem nese ka pasur.
•Njohuri te sistemit Financa 5; 
•Njohuri te mira te gjuhes angleze (me shkrim dhe verbale).
•Njohuri shumë të mira të paketës Windows Office Package (Word, Excel, Power Point).

Informojme te interesuarit se ky njoftim eshte i vlefshem vetem per "Big Market" ne Rrogozhine.

Te gjithe te interesuarit duhet te dergojne CV, si dhe te percaktojne pozicionin per te cilen aplikojne si meposhte.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ju informojme se vetem kandidatet e perzgjedhur nga dokumentacioni i tyre do te njoftohen per interviste. 

*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr .9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".